Tweet

Tickets/Programma's


Programma's Europa Cup
Officiële Europa Cup programma's van Nederlandse clubs op deze site: 0.
(0% van alle gespeelde wedstrijden).

Onofficiële Europa Cup programma's van Nederlandse clubs op deze site: 0.
(0% van alle gespeelde wedstrijden).

Van 0 wedstrijden van Nederlandse clubs in de Europa Cup zijn, voor zover bekend, geen programma's uitgegeven.
(0% van alle gespeelde wedstrijden).

Heb je nog oude programma's in je bezit? En wil je helpen deze verzameling aan te vullen (zie ontbrekende). Scan de voorzijde van het programma in of maak een digitale foto, en mail ze naar: scans at voetbalstats.nl Bij voorbaat dank.

Twee willekeurige programma's.
Ontbrekende programma's
1. 07/12/2017 EC3 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2. 06/12/2017 CL Feyenoord Napoli 2 - 1

3. 23/11/2017 EC3 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

4. 21/11/2017 CL Manchester City Feyenoord 1 - 0

5. 02/11/2017 EC3 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

6. 01/11/2017 CL Shakhtar Donetsk Feyenoord 3 - 1

7. 19/10/2017 EC3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

8. 17/10/2017 CL Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

9. 28/09/2017 EC3 OGC Nice Vitesse 3 - 0

10. 26/09/2017 CL Napoli Feyenoord 3 - 1

11. 14/09/2017 EC3 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

12. 13/09/2017 CL Feyenoord Manchester City 0 - 4

13. 24/08/2017 kw.EC3 Rosenborg BK Ajax 3 - 2

14. 24/08/2017 kw.EC3 Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

15. 17/08/2017 kw.EC3 Ajax Rosenborg BK 0 - 1

16. 16/08/2017 kw.EC3 FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17. 03/08/2017 kw.EC3 NK Osijek PSV 1 - 0

18. 03/08/2017 kw.EC3 Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

19. 02/08/2017 kw.CL Ajax OGC Nice 2 - 2

20. 27/07/2017 kw.EC3 PSV NK Osijek 0 - 1

21. 27/07/2017 kw.EC3 FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

22. 26/07/2017 kw.CL OGC Nice Ajax 1 - 1

23. 20/07/2017 kw.EC3 FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

24. 13/07/2017 kw.EC3 Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

25. 24/05/2017 EC3 Ajax Manchester United 0 - 2

26. 11/05/2017 EC3 Olympique Lyon Ajax 3 - 1

27. 03/05/2017 EC3 Ajax Olympique Lyon 4 - 1

28. 20/04/2017 EC3 Schalke 04 Ajax 3 - 2

29. 13/04/2017 EC3 Ajax Schalke 04 2 - 0

30. 16/03/2017 EC3 Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

31. 09/03/2017 EC3 FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

32. 23/02/2017 EC3 Ajax Legia Warschau 1 - 0

33. 23/02/2017 EC3 Olympique Lyon AZ 7 - 1

34. 16/02/2017 EC3 Legia Warschau Ajax 0 - 0

35. 16/02/2017 EC3 AZ Olympique Lyon 1 - 4

36. 08/12/2016 EC3 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

37. 08/12/2016 EC3 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

38. 08/12/2016 EC3 Standard Luik Ajax 1 - 1

39. 06/12/2016 CL PSV FK Rostov 0 - 0

40. 24/11/2016 EC3 Manchester United Feyenoord 4 - 0

41. 24/11/2016 EC3 Dundalk AZ 0 - 1

42. 24/11/2016 EC3 Ajax Panathinaikos 2 - 0

43. 23/11/2016 CL Atletico Madrid PSV 2 - 0

44. 03/11/2016 EC3 Zorja Loehansk Feyenoord 1 - 1

45. 03/11/2016 EC3 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

46. 03/11/2016 EC3 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

47. 01/11/2016 CL PSV Bayern München 1 - 2

48. 20/10/2016 EC3 Feyenoord Zorja Loehansk 1 - 0

49. 20/10/2016 EC3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

50. 20/10/2016 EC3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

51. 19/10/2016 CL Bayern München PSV 4 - 1

52. 29/09/2016 EC3 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

53. 29/09/2016 EC3 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

54. 29/09/2016 EC3 Ajax Standard Luik 1 - 0

55. 28/09/2016 CL FK Rostov PSV 2 - 2

56. 15/09/2016 EC3 Feyenoord Manchester United 1 - 0

57. 15/09/2016 EC3 AZ Dundalk 1 - 1

58. 15/09/2016 EC3 Panathinaikos Ajax 1 - 2

59. 13/09/2016 CL PSV Atletico Madrid 0 - 1

60. 25/08/2016 kw.EC3 AZ FK Vojvodina 0 - 0

61. 24/08/2016 kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

62. 18/08/2016 kw.EC3 FK Vojvodina AZ 0 - 3

63. 16/08/2016 kw.CL Ajax FK Rostov 1 - 1

64. 04/08/2016 kw.EC3 FC Arouca Heracles 0 - 0

65. 04/08/2016 kw.EC3 PAS Giannina AZ 1 - 2

66. 03/08/2016 kw.CL PAOK Saloniki Ajax 1 - 2

67. 28/07/2016 kw.EC3 Heracles FC Arouca 1 - 1

68. 28/07/2016 kw.EC3 AZ PAS Giannina 1 - 0

69. 26/07/2016 kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

70. 15/03/2016 CL Atletico Madrid PSV 0 - 0

71. 24/02/2016 CL PSV Atletico Madrid 0 - 0

72. 10/12/2015 EC3 Ajax Molde FK 1 - 1

73. 10/12/2015 EC3 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

74. 10/12/2015 EC3 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

75. 08/12/2015 CL PSV CSKA Moskou 2 - 1

76. 26/11/2015 EC3 Celtic Ajax 1 - 2

77. 26/11/2015 EC3 AZ Partizan Belgrado 1 - 2

78. 26/11/2015 EC3 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

79. 25/11/2015 CL Manchester United PSV 0 - 0

80. 05/11/2015 EC3 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

81. 05/11/2015 EC3 FC Augsburg AZ 4 - 1

82. 05/11/2015 EC3 FC Groningen Slovan Liberec 0 - 1

83. 03/11/2015 CL PSV VfL Wolfsburg 2 - 0

84. 22/10/2015 EC3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

85. 22/10/2015 EC3 AZ FC Augsburg 0 - 1

86. 22/10/2015 EC3 Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

87. 21/10/2015 CL VfL Wolfsburg PSV 2 - 0

88. 01/10/2015 EC3 Molde FK Ajax 1 - 1

89. 01/10/2015 EC3 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

90. 01/10/2015 EC3 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

91. 30/09/2015 CL CSKA Moskou PSV 3 - 2

92. 17/09/2015 EC3 Ajax Celtic 2 - 2

93. 17/09/2015 EC3 Partizan Belgrado AZ 3 - 2

94. 17/09/2015 EC3 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

95. 15/09/2015 CL PSV Manchester United 2 - 1

96. 27/08/2015 kw.EC3 FK Jablonec Ajax 0 - 0

97. 27/08/2015 kw.EC3 AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

98. 20/08/2015 kw.EC3 Ajax FK Jablonec 1 - 0

99. 20/08/2015 kw.EC3 FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

100. 06/08/2015 kw.EC3 Vitesse Southampton 0 - 2

101. 06/08/2015 kw.EC3 Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

102. 04/08/2015 kw.CL Ajax Rapid Wien 2 - 3

103. 30/07/2015 kw.EC3 Southampton Vitesse 3 - 0

104. 30/07/2015 kw.EC3 AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

105. 29/07/2015 kw.CL Rapid Wien Ajax 2 - 2

106. 09/07/2015 kw.EC3 Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

107. 02/07/2015 kw.EC3 Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

108. 19/03/2015 EC3 Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

109. 12/03/2015 EC3 Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

110. 26/02/2015 EC3 Legia Warschau Ajax 0 - 3

111. 26/02/2015 EC3 Feyenoord AS Roma 1 - 2

112. 26/02/2015 EC3 Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

113. 19/02/2015 EC3 AS Roma Feyenoord 1 - 1

114. 19/02/2015 EC3 PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

115. 19/02/2015 EC3 Ajax Legia Warschau 1 - 0

116. 11/12/2014 EC3 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

117. 11/12/2014 EC3 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

118. 10/12/2014 CL Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

119. 27/11/2014 EC3 Estoril PSV 3 - 3

120. 27/11/2014 EC3 Feyenoord Sevilla 2 - 0

121. 25/11/2014 CL Paris Saint-Germain Ajax 3 - 1

122. 06/11/2014 EC3 Panathinaikos PSV 2 - 3

123. 06/11/2014 EC3 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

124. 05/11/2014 CL Ajax Barcelona 0 - 2

125. 23/10/2014 EC3 PSV Panathinaikos 1 - 1

126. 23/10/2014 EC3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

127. 21/10/2014 CL Barcelona Ajax 3 - 1

128. 02/10/2014 EC3 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

129. 02/10/2014 EC3 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

130. 30/09/2014 CL APOEL Nicosia Ajax 1 - 1

131. 18/09/2014 EC3 PSV Estoril 1 - 0

132. 18/09/2014 EC3 Sevilla Feyenoord 2 - 0

133. 17/09/2014 CL Ajax Paris Saint-Germain 1 - 1

134. 28/08/2014 kw.EC3 Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

135. 28/08/2014 kw.EC3 FC Twente FK Qarabag 1 - 1

136. 28/08/2014 kw.EC3 Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

137. 28/08/2014 kw.EC3 Feyenoord Zorja Loehansk 4 - 3

138. 21/08/2014 kw.EC3 PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

139. 21/08/2014 kw.EC3 FK Qarabag FC Twente 0 - 0

140. 21/08/2014 kw.EC3 PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

141. 21/08/2014 kw.EC3 Zorja Loehansk Feyenoord 1 - 1

142. 07/08/2014 kw.EC3 SKN St. Pölten PSV 2 - 3

143. 06/08/2014 kw.CL Besiktas Feyenoord 3 - 1

144. 31/07/2014 kw.EC3 PSV SKN St. Pölten 1 - 0

145. 30/07/2014 kw.CL Feyenoord Besiktas 1 - 2

146. 24/07/2014 kw.EC3 FC Groningen Aberdeen 1 - 2

147. 17/07/2014 kw.EC3 Aberdeen FC Groningen 0 - 0

148. 10/04/2014 EC3 Benfica AZ 2 - 0

149. 03/04/2014 EC3 AZ Benfica 0 - 1

150. 20/03/2014 EC3 Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

151. 13/03/2014 EC3 AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

152. 27/02/2014 EC3 Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

153. 27/02/2014 EC3 AZ Slovan Liberec 1 - 1

154. 20/02/2014 EC3 Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

155. 20/02/2014 EC3 Slovan Liberec AZ 0 - 1

156. 12/12/2013 EC3 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

157. 12/12/2013 EC3 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

158. 11/12/2013 CL AC Milan Ajax 0 - 0

159. 28/11/2013 EC3 Ludogorets PSV 2 - 0

160. 28/11/2013 EC3 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

161. 26/11/2013 CL Ajax Barcelona 2 - 1

162. 07/11/2013 EC3 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

163. 07/11/2013 EC3 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

164. 06/11/2013 CL Ajax Celtic 1 - 0

165. 24/10/2013 EC3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

166. 24/10/2013 EC3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

167. 22/10/2013 CL Celtic Ajax 2 - 1

168. 03/10/2013 EC3 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

169. 03/10/2013 EC3 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

170. 01/10/2013 CL Ajax AC Milan 1 - 1

171. 19/09/2013 EC3 PSV Ludogorets 0 - 2

172. 19/09/2013 EC3 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

173. 18/09/2013 CL Barcelona Ajax 4 - 0

174. 29/08/2013 kw.EC3 AZ Atromitos 0 - 2

175. 29/08/2013 kw.EC3 Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

176. 28/08/2013 kw.CL AC Milan PSV 3 - 0

177. 22/08/2013 kw.EC3 Atromitos AZ 1 - 3

178. 22/08/2013 kw.EC3 FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

179. 20/08/2013 kw.CL PSV AC Milan 1 - 1

180. 08/08/2013 kw.EC3 Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

181. 07/08/2013 kw.CL SV Zulte Waregem PSV 0 - 3

182. 01/08/2013 kw.EC3 Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

183. 30/07/2013 kw.CL PSV SV Zulte Waregem 2 - 0

184. 25/07/2013 kw.EC3 FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

185. 18/07/2013 kw.EC3 FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

186. 21/02/2013 EC3 Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

187. 14/02/2013 EC3 Ajax Steaua Boekarest 2 - 0

188. 06/12/2012 EC3 Napoli PSV 1 - 3

189. 06/12/2012 EC3 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

190. 04/12/2012 CL Real Madrid Ajax 4 - 1

191. 22/11/2012 EC3 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

192. 22/11/2012 EC3 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

193. 21/11/2012 CL Ajax Borussia Dortmund 1 - 4

194. 08/11/2012 EC3 AIK Solna PSV 1 - 0

195. 08/11/2012 EC3 FC Twente Levante UD 0 - 0

196. 06/11/2012 CL Manchester City Ajax 2 - 2

197. 25/10/2012 EC3 PSV AIK Solna 1 - 1

198. 25/10/2012 EC3 Levante UD FC Twente 3 - 0

199. 24/10/2012 CL Ajax Manchester City 3 - 1

200. 04/10/2012 EC3 PSV Napoli 3 - 0

201. 04/10/2012 EC3 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

202. 03/10/2012 CL Ajax Real Madrid 1 - 4

203. 20/09/2012 EC3 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

204. 20/09/2012 EC3 FC Twente Hannover 96 2 - 2

205. 18/09/2012 CL Borussia Dortmund Ajax 1 - 0

206. 30/08/2012 kw.EC3 AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

207. 30/08/2012 kw.EC3 Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

208. 30/08/2012 kw.EC3 SC Heerenveen Molde FK 1 - 2

209. 30/08/2012 kw.EC3 FC Twente Bursaspor 4 - 1

210. 30/08/2012 kw.EC3 PSV FK Zeta 9 - 0

211. 23/08/2012 kw.EC3 Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

212. 23/08/2012 kw.EC3 Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

213. 23/08/2012 kw.EC3 Molde FK SC Heerenveen 2 - 0

214. 23/08/2012 kw.EC3 Bursaspor FC Twente 3 - 1

215. 23/08/2012 kw.EC3 FK Zeta PSV 0 - 5

216. 09/08/2012 kw.EC3 Rapid Boekarest SC Heerenveen 1 - 0

217. 09/08/2012 kw.EC3 Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

218. 09/08/2012 kw.EC3 FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

219. 07/08/2012 kw.CL Feyenoord Dynamo Kiev 0 - 1

220. 02/08/2012 kw.EC3 SC Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

221. 02/08/2012 kw.EC3 Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

222. 02/08/2012 kw.EC3 FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

223. 31/07/2012 kw.CL Dynamo Kiev Feyenoord 2 - 1

224. 26/07/2012 kw.EC3 Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

225. 26/07/2012 kw.EC3 FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

226. 19/07/2012 kw.EC3 Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

227. 19/07/2012 kw.EC3 FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

228. 12/07/2012 kw.EC3 UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

229. 05/07/2012 kw.EC3 FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

230. 05/04/2012 EC3 Valencia AZ 4 - 0

231. 29/03/2012 EC3 AZ Valencia 2 - 1

232. 15/03/2012 EC3 PSV Valencia 1 - 1

233. 15/03/2012 EC3 Schalke 04 FC Twente 4 - 1

234. 15/03/2012 EC3 Udinese AZ 2 - 1

235. 08/03/2012 EC3 Valencia PSV 4 - 2

236. 08/03/2012 EC3 FC Twente Schalke 04 1 - 0

237. 08/03/2012 EC3 AZ Udinese 2 - 0

238. 23/02/2012 EC3 Manchester United Ajax 1 - 2

239. 23/02/2012 EC3 Anderlecht AZ 0 - 1

240. 23/02/2012 EC3 FC Twente Steaua Boekarest 1 - 0

241. 23/02/2012 EC3 PSV Trabzonspor 4 - 1

242. 16/02/2012 EC3 Ajax Manchester United 0 - 2

243. 16/02/2012 EC3 AZ Anderlecht 1 - 0

244. 16/02/2012 EC3 Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

245. 16/02/2012 EC3 Trabzonspor PSV 1 - 2

246. 15/12/2011 EC3 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

247. 15/12/2011 EC3 AZ Metalist Charkov 1 - 1

248. 14/12/2011 EC3 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

249. 07/12/2011 CL Ajax Real Madrid 0 - 3

250. 01/12/2011 EC3 FC Twente Fulham 1 - 0

251. 30/11/2011 EC3 Legia Warschau PSV 0 - 3

252. 30/11/2011 EC3 Malmö FF AZ 0 - 0

253. 22/11/2011 CL Olympique Lyon Ajax 0 - 0

254. 03/11/2011 EC3 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

255. 03/11/2011 EC3 Austria Wien AZ 2 - 2

256. 03/11/2011 EC3 FC Twente Odense BK 3 - 2

257. 02/11/2011 CL Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

258. 20/10/2011 EC3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

259. 20/10/2011 EC3 AZ Austria Wien 2 - 2

260. 20/10/2011 EC3 Odense BK FC Twente 1 - 4

261. 18/10/2011 CL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

262. 29/09/2011 EC3 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

263. 29/09/2011 EC3 Metalist Charkov AZ 1 - 1

264. 29/09/2011 EC3 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

265. 27/09/2011 CL Real Madrid Ajax 3 - 0

266. 15/09/2011 EC3 PSV Legia Warschau 1 - 0

267. 15/09/2011 EC3 AZ Malmö FF 4 - 1

268. 15/09/2011 EC3 Fulham FC Twente 1 - 1

269. 14/09/2011 CL Ajax Olympique Lyon 0 - 0

270. 25/08/2011 kw.EC3 PSV SV Ried 5 - 0

271. 25/08/2011 kw.EC3 AZ Aalesunds FK 6 - 0

272. 24/08/2011 kw.CL Benfica FC Twente 3 - 1

273. 18/08/2011 kw.EC3 SV Ried PSV 0 - 0

274. 18/08/2011 kw.EC3 Aalesunds FK AZ 2 - 1

275. 16/08/2011 kw.CL FC Twente Benfica 2 - 2

276. 04/08/2011 kw.EC3 ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

277. 04/08/2011 kw.EC3 FK Jablonec AZ 1 - 1

278. 03/08/2011 kw.CL FC Vaslui FC Twente 0 - 0

279. 28/07/2011 kw.EC3 Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

280. 28/07/2011 kw.EC3 AZ FK Jablonec 2 - 0

281. 26/07/2011 kw.CL FC Twente FC Vaslui 2 - 0

282. 21/07/2011 kw.EC3 ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

283. 14/07/2011 kw.EC3 FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

284. 14/04/2011 EC3 PSV Benfica 2 - 2

285. 14/04/2011 EC3 FC Twente Villarreal 1 - 3

286. 07/04/2011 EC3 Benfica PSV 4 - 1

287. 07/04/2011 EC3 Villarreal FC Twente 5 - 1

288. 17/03/2011 EC3 Glasgow Rangers PSV 0 - 1

289. 17/03/2011 EC3 Spartak Moskou Ajax 3 - 0

290. 17/03/2011 EC3 Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

291. 10/03/2011 EC3 PSV Glasgow Rangers 0 - 0

292. 10/03/2011 EC3 Ajax Spartak Moskou 0 - 1

293. 10/03/2011 EC3 FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

294. 24/02/2011 EC3 Ajax Anderlecht 2 - 0

295. 24/02/2011 EC3 FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

296. 24/02/2011 EC3 PSV OSC Lille 3 - 1

297. 17/02/2011 EC3 Anderlecht Ajax 0 - 3

298. 17/02/2011 EC3 Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

299. 17/02/2011 EC3 OSC Lille PSV 2 - 2

300. 16/12/2010 EC3 PSV Metalist Charkov 0 - 0

301. 15/12/2010 EC3 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

302. 15/12/2010 EC3 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

303. 08/12/2010 CL AC Milan Ajax 0 - 2

304. 07/12/2010 CL FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

305. 02/12/2010 EC3 FC Utrecht Napoli 3 - 3

306. 02/12/2010 EC3 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

307. 01/12/2010 EC3 Sampdoria PSV 1 - 2

308. 24/11/2010 CL Internazionale FC Twente 1 - 0

309. 23/11/2010 CL Ajax Real Madrid 0 - 4

310. 04/11/2010 EC3 Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

311. 04/11/2010 EC3 PSV Debreceni VSC 3 - 0

312. 04/11/2010 EC3 Dynamo Kiev AZ 2 - 0

313. 03/11/2010 CL AJ Auxerre Ajax 2 - 1

314. 02/11/2010 CL Werder Bremen FC Twente 0 - 2

315. 21/10/2010 EC3 FC Utrecht Steaua Boekarest 1 - 1

316. 21/10/2010 EC3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

317. 21/10/2010 EC3 AZ Dynamo Kiev 1 - 2

318. 20/10/2010 CL FC Twente Werder Bremen 1 - 1

319. 19/10/2010 CL Ajax AJ Auxerre 2 - 1

320. 30/09/2010 EC3 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

321. 30/09/2010 EC3 Metalist Charkov PSV 0 - 2

322. 30/09/2010 EC3 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

323. 29/09/2010 CL Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

324. 28/09/2010 CL Ajax AC Milan 1 - 1

325. 16/09/2010 EC3 Napoli FC Utrecht 0 - 0

326. 16/09/2010 EC3 PSV Sampdoria 1 - 1

327. 16/09/2010 EC3 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

328. 15/09/2010 CL Real Madrid Ajax 2 - 0

329. 14/09/2010 CL FC Twente Internazionale 2 - 2

330. 26/08/2010 kw.EC3 FC Utrecht Celtic 4 - 0

331. 26/08/2010 kw.EC3 AA Gent Feyenoord 2 - 0

332. 26/08/2010 kw.EC3 PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

333. 26/08/2010 kw.EC3 FC Aktobe AZ 2 - 1

334. 25/08/2010 kw.CL Ajax Dynamo Kiev 2 - 1

335. 19/08/2010 kw.EC3 Celtic FC Utrecht 2 - 0

336. 19/08/2010 kw.EC3 Feyenoord AA Gent 1 - 0

337. 19/08/2010 kw.EC3 Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

338. 19/08/2010 kw.EC3 AZ FC Aktobe 2 - 0

339. 17/08/2010 kw.CL Dynamo Kiev Ajax 1 - 1

340. 05/08/2010 kw.EC3 FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

341. 05/08/2010 kw.EC3 IFK Göteborg AZ 1 - 0

342. 04/08/2010 kw.CL PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

343. 29/07/2010 kw.EC3 FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

344. 29/07/2010 kw.EC3 AZ IFK Göteborg 2 - 0

345. 28/07/2010 kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

346. 22/07/2010 kw.EC3 KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

347. 15/07/2010 kw.EC3 FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

348. 25/02/2010 EC3 Juventus Ajax 0 - 0

349. 25/02/2010 EC3 Werder Bremen FC Twente 4 - 1

350. 25/02/2010 EC3 PSV Hamburger SV 3 - 2

351. 18/02/2010 EC3 Ajax Juventus 1 - 2

352. 18/02/2010 EC3 FC Twente Werder Bremen 1 - 0

353. 18/02/2010 EC3 Hamburger SV PSV 1 - 0

354. 17/12/2009 EC3 Ajax Anderlecht 1 - 3

355. 17/12/2009 EC3 Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

356. 16/12/2009 EC3 CFR Cluj PSV 0 - 2

357. 16/12/2009 EC3 SC Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

358. 09/12/2009 CL Standard Luik AZ 1 - 1

359. 03/12/2009 EC3 PSV Sparta Praag 1 - 0

360. 03/12/2009 EC3 Sporting Lissabon SC Heerenveen 1 - 1

361. 02/12/2009 EC3 FC Timisoara Ajax 1 - 2

362. 02/12/2009 EC3 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

363. 24/11/2009 CL AZ Olympiakos Piraeus 0 - 0

364. 05/11/2009 EC3 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

365. 05/11/2009 EC3 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

366. 05/11/2009 EC3 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

367. 05/11/2009 EC3 SC Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

368. 04/11/2009 CL Arsenal AZ 4 - 1

369. 22/10/2009 EC3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

370. 22/10/2009 EC3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

371. 22/10/2009 EC3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

372. 22/10/2009 EC3 Hertha BSC SC Heerenveen 0 - 1

373. 20/10/2009 CL AZ Arsenal 1 - 1

374. 01/10/2009 EC3 Anderlecht Ajax 1 - 1

375. 01/10/2009 EC3 FC Twente Steaua Boekarest 0 - 0

376. 01/10/2009 EC3 PSV CFR Cluj 1 - 0

377. 01/10/2009 EC3 FK Ventspils SC Heerenveen 0 - 0

378. 29/09/2009 CL AZ Standard Luik 1 - 1

379. 17/09/2009 EC3 Ajax FC Timisoara 0 - 0

380. 17/09/2009 EC3 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

381. 17/09/2009 EC3 Sparta Praag PSV 2 - 2

382. 17/09/2009 EC3 SC Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

383. 16/09/2009 CL Olympiakos Piraeus AZ 1 - 0

384. 27/08/2009 kw.EC3 Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

385. 27/08/2009 kw.EC3 FK Qarabag FC Twente 0 - 0

386. 27/08/2009 kw.EC3 Villarreal NAC 6 - 1

387. 27/08/2009 kw.EC3 PSV Bnei Yehuda 1 - 0

388. 27/08/2009 kw.EC3 SC Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

389. 20/08/2009 kw.EC3 Ajax Slovan Bratislava 5 - 0

390. 20/08/2009 kw.EC3 FC Twente FK Qarabag 3 - 1

391. 20/08/2009 kw.EC3 NAC Villarreal 1 - 3

392. 20/08/2009 kw.EC3 Bnei Yehuda PSV 0 - 1

393. 20/08/2009 kw.EC3 PAOK Saloniki SC Heerenveen 1 - 1

394. 06/08/2009 kw.EC3 NAC Polonia Warschau 3 - 1

395. 06/08/2009 kw.EC3 Cherno More Varna PSV 0 - 1

396. 04/08/2009 kw.CL FC Twente Sporting Lissabon 1 - 1

397. 30/07/2009 kw.EC3 Polonia Warschau NAC 0 - 1

398. 30/07/2009 kw.EC3 PSV Cherno More Varna 1 - 0

399. 29/07/2009 kw.CL Sporting Lissabon FC Twente 0 - 0

400. 23/07/2009 kw.EC3 Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

401. 16/07/2009 kw.EC3 NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

402. 18/03/2009 EC3 Ajax Olympique Marseille 2 - 2

403. 12/03/2009 EC3 Olympique Marseille Ajax 2 - 1

404. 26/02/2009 EC3 Ajax Fiorentina 1 - 1

405. 26/02/2009 EC3 FC Twente Olympique Marseille 0 - 1

406. 26/02/2009 EC3 Hamburger SV NEC 1 - 0

407. 19/02/2009 EC3 Fiorentina Ajax 0 - 1

408. 19/02/2009 EC3 Olympique Marseille FC Twente 0 - 1

409. 18/02/2009 EC3 NEC Hamburger SV 0 - 3

410. 18/12/2008 EC3 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

411. 18/12/2008 EC3 NEC Udinese 2 - 0

412. 17/12/2008 EC3 Ajax Slavia Praag 2 - 2

413. 17/12/2008 EC3 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

414. 17/12/2008 EC3 Portsmouth SC Heerenveen 3 - 0

415. 09/12/2008 CL PSV Liverpool 1 - 3

416. 04/12/2008 EC3 SC Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

417. 03/12/2008 EC3 FC Twente Schalke 04 2 - 1

418. 03/12/2008 EC3 Spartak Moskou NEC 1 - 2

419. 27/11/2008 EC3 Hamburger SV Ajax 0 - 1

420. 27/11/2008 EC3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

421. 27/11/2008 EC3 NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

422. 26/11/2008 CL Atletico Madrid PSV 2 - 1

423. 06/11/2008 EC3 Ajax MSK Zilina 1 - 0

424. 06/11/2008 EC3 Manchester City FC Twente 3 - 2

425. 06/11/2008 EC3 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

426. 06/11/2008 EC3 VfL Wolfsburg SC Heerenveen 5 - 1

427. 04/11/2008 CL Olympique Marseille PSV 3 - 0

428. 23/10/2008 EC3 Aston Villa Ajax 2 - 1

429. 23/10/2008 EC3 FC Twente Racing Santander 1 - 0

430. 23/10/2008 EC3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

431. 23/10/2008 EC3 Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

432. 23/10/2008 EC3 SC Heerenveen AC Milan 1 - 3

433. 22/10/2008 CL PSV Olympique Marseille 2 - 0

434. 02/10/2008 EC3 Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

435. 02/10/2008 EC3 FC Twente Stade Rennais 1 - 0

436. 02/10/2008 EC3 Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

437. 02/10/2008 EC3 Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

438. 02/10/2008 EC3 SC Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2

439. 01/10/2008 CL Liverpool PSV 3 - 1

440. 18/09/2008 EC3 FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

441. 18/09/2008 EC3 Stade Rennais FC Twente 2 - 1

442. 18/09/2008 EC3 Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

443. 18/09/2008 EC3 NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

444. 18/09/2008 EC3 Vítoria Setúbal SC Heerenveen 1 - 1

445. 16/09/2008 CL PSV Atletico Madrid 0 - 3

446. 27/08/2008 kw.CL Arsenal FC Twente 4 - 0

447. 13/08/2008 kw.CL FC Twente Arsenal 0 - 2

448. 10/04/2008 EC3 PSV Fiorentina 0 - 2

449. 03/04/2008 EC3 Fiorentina PSV 1 - 1

450. 12/03/2008 EC3 PSV Tottenham Hotspur 0 - 1

451. 06/03/2008 EC3 Tottenham Hotspur PSV 0 - 1

452. 21/02/2008 EC3 Helsingborgs IF PSV 1 - 2

453. 13/02/2008 EC3 PSV Helsingborgs IF 2 - 0

454. 20/12/2007 EC3 AZ Everton 2 - 3

455. 12/12/2007 CL PSV Internazionale 0 - 1

456. 05/12/2007 EC3 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

457. 29/11/2007 EC3 AZ Larissa 1 - 0

458. 27/11/2007 CL CSKA Moskou PSV 0 - 1

459. 07/11/2007 CL Fenerbahçe PSV 2 - 0

460. 25/10/2007 EC3 Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

461. 23/10/2007 CL PSV Fenerbahçe 0 - 0

462. 04/10/2007 EC3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

463. 04/10/2007 EC3 Fiorentina FC Groningen 1 - 1

464. 04/10/2007 EC3 FC Twente Getafe 3 - 2

465. 04/10/2007 EC3 AZ Paços Ferreira 0 - 0

466. 04/10/2007 EC3 Helsingborgs IF SC Heerenveen 5 - 1

467. 02/10/2007 CL Internazionale PSV 2 - 0

468. 20/09/2007 EC3 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

469. 20/09/2007 EC3 FC Groningen Fiorentina 1 - 1

470. 20/09/2007 EC3 Getafe FC Twente 1 - 0

471. 20/09/2007 EC3 Paços Ferreira AZ 0 - 1

472. 20/09/2007 EC3 SC Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

473. 19/09/2007 CL PSV CSKA Moskou 2 - 1

474. 29/08/2007 kw.CL Slavia Praag Ajax 2 - 1

475. 15/08/2007 kw.CL Ajax Slavia Praag 0 - 1

476. 12/04/2007 EC3 Werder Bremen AZ 4 - 1

477. 11/04/2007 CL Liverpool PSV 1 - 0

478. 05/04/2007 EC3 AZ Werder Bremen 0 - 0

479. 03/04/2007 CL PSV Liverpool 0 - 3

480. 15/03/2007 EC3 AZ Newcastle United 2 - 0

481. 08/03/2007 EC3 Newcastle United AZ 4 - 2

482. 07/03/2007 CL Arsenal PSV 1 - 1

483. 22/02/2007 EC3 Ajax Werder Bremen 3 - 1

484. 22/02/2007 EC3 AZ Fenerbahçe 2 - 2

485. 20/02/2007 CL PSV Arsenal 1 - 0

486. 14/02/2007 EC3 Werder Bremen Ajax 3 - 0

487. 14/02/2007 EC3 Fenerbahçe AZ 3 - 3

488. 14/12/2006 EC3 Sevilla AZ 1 - 2

489. 14/12/2006 EC3 SC Heerenveen RC Lens 1 - 0

490. 13/12/2006 EC3 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

491. 13/12/2006 EC3 Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

492. 05/12/2006 CL PSV Girondins de Bordeaux 1 - 3

493. 30/11/2006 EC3 Ajax Espanyol 0 - 2

494. 30/11/2006 EC3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

495. 29/11/2006 EC3 AZ Slovan Liberec 2 - 2

496. 23/11/2006 EC3 Sparta Praag Ajax 0 - 0

497. 23/11/2006 EC3 Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

498. 23/11/2006 EC3 Parma SC Heerenveen 2 - 1

499. 22/11/2006 CL Liverpool PSV 2 - 0

500. 02/11/2006 EC3 Ajax Austria Wien 3 - 0

501. 02/11/2006 EC3 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

502. 02/11/2006 EC3 SC Heerenveen Odense BK 0 - 2

503. 31/10/2006 CL PSV Galatasaray 2 - 0

504. 19/10/2006 EC3 FC Basel Feyenoord 1 - 1

505. 19/10/2006 EC3 AZ Sporting Braga 3 - 0

506. 19/10/2006 EC3 Osasuna SC Heerenveen 0 - 0

507. 18/10/2006 CL Galatasaray PSV 1 - 2

508. 28/09/2006 EC3 Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

509. 28/09/2006 EC3 FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

510. 28/09/2006 EC3 Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

511. 28/09/2006 EC3 Kayserispor AZ 1 - 1

512. 28/09/2006 EC3 SC Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

513. 27/09/2006 CL Girondins de Bordeaux PSV 0 - 1

514. 14/09/2006 EC3 IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

515. 14/09/2006 EC3 Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

516. 14/09/2006 EC3 Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

517. 14/09/2006 EC3 AZ Kayserispor 3 - 2

518. 14/09/2006 EC3 Vítoria Setúbal SC Heerenveen 0 - 3

519. 12/09/2006 CL PSV Liverpool 0 - 0

520. 24/08/2006 kw.EC3 FC Levadia Tallinn FC Twente 1 - 0

521. 23/08/2006 kw.CL Ajax FC Kopenhagen 0 - 2

522. 10/08/2006 kw.EC3 FC Twente FC Levadia Tallinn 1 - 1

523. 09/08/2006 kw.CL FC Kopenhagen Ajax 1 - 2

524. 14/03/2006 CL Internazionale Ajax 1 - 0

525. 08/03/2006 CL Olympique Lyon PSV 4 - 0

526. 23/02/2006 EC3 AZ Real Betis Sevilla 2 - 1

527. 23/02/2006 EC3 Steaua Boekarest SC Heerenveen 0 - 1

528. 22/02/2006 CL Ajax Internazionale 2 - 2

529. 21/02/2006 CL PSV Olympique Lyon 0 - 1

530. 15/02/2006 EC3 Real Betis Sevilla AZ 2 - 0

531. 15/02/2006 EC3 SC Heerenveen Steaua Boekarest 1 - 3

532. 15/12/2005 EC3 AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

533. 14/12/2005 EC3 SC Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

534. 07/12/2005 CL Arsenal Ajax 0 - 0

535. 06/12/2005 CL PSV Fenerbahçe 2 - 0

536. 30/11/2005 EC3 Litex Lovech AZ 0 - 2

537. 24/11/2005 EC3 AZ Middlesbrough 0 - 0

538. 24/11/2005 EC3 Olympique Marseille SC Heerenveen 1 - 0

539. 23/11/2005 CL Schalke 04 PSV 3 - 0

540. 22/11/2005 CL Ajax Sparta Praag 2 - 1

541. 03/11/2005 EC3 SC Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

542. 02/11/2005 CL FC Thun Ajax 2 - 4

543. 01/11/2005 CL PSV AC Milan 1 - 0

544. 20/10/2005 EC3 Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

545. 20/10/2005 EC3 Dinamo Boekarest SC Heerenveen 0 - 0

546. 19/10/2005 CL AC Milan PSV 0 - 0

547. 18/10/2005 CL Ajax FC Thun 2 - 0

548. 29/09/2005 EC3 Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

549. 29/09/2005 EC3 Willem II AS Monaco 1 - 3

550. 29/09/2005 EC3 AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

551. 29/09/2005 EC3 SC Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

552. 28/09/2005 CL Fenerbahçe PSV 3 - 0

553. 27/09/2005 CL Ajax Arsenal 1 - 2

554. 15/09/2005 EC3 Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

555. 15/09/2005 EC3 AS Monaco Willem II 2 - 0

556. 15/09/2005 EC3 FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

557. 15/09/2005 EC3 Banik Ostrava SC Heerenveen 2 - 0

558. 14/09/2005 CL Sparta Praag Ajax 1 - 1

559. 13/09/2005 CL PSV Schalke 04 1 - 0

560. 24/08/2005 kw.CL Ajax Brøndby IF 3 - 1

561. 10/08/2005 kw.CL Brøndby IF Ajax 2 - 2

562. 05/05/2005 EC3 AZ Sporting Lissabon 3 - 2

563. 04/05/2005 CL PSV AC Milan 3 - 1

564. 28/04/2005 EC3 Sporting Lissabon AZ 2 - 1

565. 26/04/2005 CL AC Milan PSV 2 - 0

566. 14/04/2005 EC3 AZ Villarreal 1 - 1

567. 13/04/2005 CL PSV Olympique Lyon 1 - 1

568. 07/04/2005 EC3 Villarreal AZ 1 - 2

569. 05/04/2005 CL Olympique Lyon PSV 1 - 1

570. 16/03/2005 EC3 AZ Shakhtar Donetsk 2 - 1

571. 10/03/2005 EC3 Shakhtar Donetsk AZ 1 - 3

572. 09/03/2005 CL AS Monaco PSV 0 - 2

573. 24/02/2005 EC3 AJ Auxerre Ajax 3 - 1

574. 24/02/2005 EC3 Feyenoord Sporting Lissabon 1 - 2

575. 24/02/2005 EC3 AZ Alemannia Aachen 2 - 1

576. 24/02/2005 EC3 Newcastle United SC Heerenveen 2 - 1

577. 22/02/2005 CL PSV AS Monaco 1 - 0

578. 17/02/2005 EC3 Alemannia Aachen AZ 0 - 0

579. 17/02/2005 EC3 SC Heerenveen Newcastle United 1 - 2

580. 16/02/2005 EC3 Ajax AJ Auxerre 1 - 0

581. 16/02/2005 EC3 Sporting Lissabon Feyenoord 2 - 1

582. 16/12/2004 EC3 FC Utrecht Austria Wien 1 - 2

583. 16/12/2004 EC3 FC Basel Feyenoord 1 - 0

584. 15/12/2004 EC3 Grazer AK AZ 2 - 0

585. 15/12/2004 EC3 SC Heerenveen SK Beveren 1 - 0

586. 08/12/2004 CL Ajax Bayern München 2 - 2

587. 07/12/2004 CL Panathinaikos PSV 4 - 1

588. 02/12/2004 EC3 AZ Glasgow Rangers 1 - 0

589. 02/12/2004 EC3 Dinamo Zagreb SC Heerenveen 2 - 2

590. 01/12/2004 EC3 Feyenoord Schalke 04 2 - 1

591. 25/11/2004 EC3 Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

592. 25/11/2004 EC3 Amica Wronki AZ 1 - 3

593. 25/11/2004 EC3 SC Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

594. 24/11/2004 CL PSV Arsenal 1 - 1

595. 23/11/2004 CL Juventus Ajax 1 - 0

596. 04/11/2004 EC3 FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

597. 04/11/2004 EC3 Ferencváros Feyenoord 1 - 1

598. 04/11/2004 EC3 AZ AJ Auxerre 2 - 0

599. 03/11/2004 CL Maccabi Tel Aviv Ajax 2 - 1

600. 02/11/2004 CL PSV Rosenborg BK 1 - 0

601. 21/10/2004 EC3 Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

602. 21/10/2004 EC3 Feyenoord Heart of Midlothion 3 - 0

603. 21/10/2004 EC3 Benfica SC Heerenveen 4 - 2

604. 20/10/2004 CL Rosenborg BK PSV 1 - 2

605. 19/10/2004 CL Ajax Maccabi Tel Aviv 3 - 0

606. 30/09/2004 EC3 Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

607. 30/09/2004 EC3 Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

608. 30/09/2004 EC3 AZ PAOK Saloniki 2 - 1

609. 30/09/2004 EC3 SC Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

610. 29/09/2004 CL PSV Panathinaikos 1 - 0

611. 28/09/2004 CL Bayern München Ajax 4 - 0

612. 16/09/2004 EC3 FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

613. 16/09/2004 EC3 Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

614. 16/09/2004 EC3 PAOK Saloniki AZ 2 - 3

615. 15/09/2004 CL Ajax Juventus 0 - 1

616. 14/09/2004 CL Arsenal PSV 1 - 0

617. 25/08/2004 kw.CL PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

618. 11/08/2004 kw.CL Rode Ster Belgrado PSV 3 - 2

619. 14/04/2004 EC3 Newcastle United PSV 2 - 1

620. 08/04/2004 EC3 PSV Newcastle United 1 - 1

621. 25/03/2004 EC3 PSV AJ Auxerre 3 - 0

622. 11/03/2004 EC3 AJ Auxerre PSV 1 - 1

623. 03/03/2004 EC3 PSV Perugia 3 - 1

624. 26/02/2004 EC3 Perugia PSV 0 - 0

625. 10/12/2003 CL PSV Deportivo La Coruña 3 - 2

626. 09/12/2003 CL Club Brugge Ajax 2 - 1

627. 27/11/2003 EC3 AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

628. 27/11/2003 EC3 SK Teplice Feyenoord 1 - 1

629. 26/11/2003 CL Ajax AC Milan 0 - 1

630. 25/11/2003 CL AS Monaco PSV 1 - 1

631. 06/11/2003 EC3 FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

632. 06/11/2003 EC3 Feyenoord SK Teplice 0 - 2

633. 05/11/2003 CL PSV AEK Athene 2 - 0

634. 04/11/2003 CL Celta de Vigo Ajax 3 - 2

635. 22/10/2003 CL Ajax Celta de Vigo 1 - 0

636. 21/10/2003 CL AEK Athene PSV 0 - 1

637. 16/10/2003 EC3 FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

638. 15/10/2003 EC3 MSK Zilina FC Utrecht 0 - 4

639. 15/10/2003 EC3 NAC Newcastle United 0 - 1

640. 15/10/2003 EC3 NEC Wisla Krakau 1 - 2

641. 01/10/2003 CL Ajax Club Brugge 2 - 0

642. 30/09/2003 CL Deportivo La Coruña PSV 2 - 0

643. 25/09/2003 EC3 Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

644. 25/09/2003 EC3 Wisla Krakau NEC 2 - 1

645. 24/09/2003 EC3 FC Utrecht MSK Zilina 2 - 0

646. 24/09/2003 EC3 Newcastle United NAC 5 - 0

647. 17/09/2003 CL PSV AS Monaco 1 - 2

648. 16/09/2003 CL AC Milan Ajax 1 - 0

649. 27/08/2003 kw.CL Ajax Grazer AK 2 - 1

650. 12/08/2003 kw.CL Grazer AK Ajax 1 - 1

651. 23/04/2003 CL AC Milan Ajax 3 - 2

652. 08/04/2003 CL Ajax AC Milan 0 - 0

653. 19/03/2003 CL AS Roma Ajax 1 - 1

654. 11/03/2003 CL Ajax Valencia 1 - 1

655. 26/02/2003 CL Ajax Arsenal 0 - 0

656. 18/02/2003 CL Arsenal Ajax 1 - 1

657. 12/12/2002 EC3 Liverpool Vitesse 1 - 0

658. 10/12/2002 CL Ajax AS Roma 2 - 1

659. 28/11/2002 EC3 Vitesse Liverpool 0 - 1

660. 27/11/2002 CL Valencia Ajax 1 - 1

661. 14/11/2002 EC3 Werder Bremen Vitesse 3 - 3

662. 13/11/2002 CL Feyenoord Newcastle United 2 - 3

663. 12/11/2002 CL Ajax Internazionale 1 - 2

664. 12/11/2002 CL Arsenal PSV 0 - 0

665. 31/10/2002 EC3 Vitesse Werder Bremen 2 - 1

666. 30/10/2002 CL Olympique Lyon Ajax 0 - 2

667. 30/10/2002 CL PSV AJ Auxerre 3 - 0

668. 29/10/2002 CL Juventus Feyenoord 2 - 0

669. 23/10/2002 CL Dynamo Kiev Feyenoord 2 - 0

670. 22/10/2002 CL Ajax Rosenborg BK 1 - 1

671. 22/10/2002 CL Borussia Dortmund PSV 1 - 1

672. 03/10/2002 EC3 FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

673. 03/10/2002 EC3 Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

674. 03/10/2002 EC3 SC Heerenveen National Boekarest 2 - 0

675. 02/10/2002 CL Rosenborg BK Ajax 0 - 0

676. 02/10/2002 CL PSV Borussia Dortmund 1 - 3

677. 01/10/2002 CL Feyenoord Dynamo Kiev 0 - 0

678. 25/09/2002 CL Internazionale Ajax 1 - 0

679. 25/09/2002 CL PSV Arsenal 0 - 4

680. 24/09/2002 CL Newcastle United Feyenoord 0 - 1

681. 19/09/2002 EC3 Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

682. 19/09/2002 EC3 National Boekarest SC Heerenveen 3 - 0

683. 18/09/2002 CL Feyenoord Juventus 1 - 1

684. 17/09/2002 CL Ajax Olympique Lyon 2 - 1

685. 17/09/2002 CL AJ Auxerre PSV 0 - 0

686. 17/09/2002 EC3 Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

687. 27/08/2002 kw.CL Fenerbahçe Feyenoord 0 - 2

688. 13/08/2002 kw.CL Feyenoord Fenerbahçe 1 - 0

689. 08/05/2002 EC3 Feyenoord Borussia Dortmund 3 - 2

690. 11/04/2002 EC3 Feyenoord Internazionale 2 - 2

691. 04/04/2002 EC3 Internazionale Feyenoord 0 - 1

692. 21/03/2002 EC3 Feyenoord PSV 1 - 1

693. 21/03/2002 EC3 Feyenoord PSV 1 - 1

694. 14/03/2002 EC3 PSV Feyenoord 1 - 1

695. 14/03/2002 EC3 PSV Feyenoord 1 - 1

696. 28/02/2002 EC3 Feyenoord Glasgow Rangers 3 - 2

697. 28/02/2002 EC3 Leeds United PSV 0 - 1

698. 28/02/2002 EC3 AC Milan Roda JC 0 - 1

699. 21/02/2002 EC3 Glasgow Rangers Feyenoord 1 - 1

700. 21/02/2002 EC3 PSV Leeds United 0 - 0

701. 19/02/2002 EC3 Roda JC AC Milan 0 - 1

702. 06/12/2001 EC3 SC Freiburg Feyenoord 2 - 2

703. 06/12/2001 EC3 PSV PAOK Saloniki 4 - 1

704. 04/12/2001 EC3 Roda JC Girondins de Bordeaux 2 - 0

705. 22/11/2001 EC3 Feyenoord SC Freiburg 1 - 0

706. 22/11/2001 EC3 PAOK Saloniki PSV 3 - 2

707. 20/11/2001 EC3 Girondins de Bordeaux Roda JC 1 - 0

708. 01/11/2001 EC3 Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

709. 01/11/2001 EC3 FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

710. 01/11/2001 EC3 Parma FC Utrecht 0 - 0

711. 01/11/2001 EC3 Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

712. 31/10/2001 CL Feyenoord Spartak Moskou 2 - 1

713. 30/10/2001 CL Galatasaray PSV 2 - 0

714. 24/10/2001 CL PSV FC Nantes 0 - 0

715. 23/10/2001 CL Bayern München Feyenoord 3 - 1

716. 18/10/2001 EC3 FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

717. 18/10/2001 EC3 Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

718. 18/10/2001 EC3 FC Utrecht Parma 1 - 3

719. 17/10/2001 CL Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

720. 16/10/2001 CL Lazio Roma PSV 2 - 1

721. 16/10/2001 EC3 Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

722. 10/10/2001 CL Feyenoord Bayern München 2 - 2

723. 27/09/2001 EC3 Apollon Limassol Ajax 0 - 3

724. 27/09/2001 EC3 FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

725. 27/09/2001 EC3 Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

726. 26/09/2001 CL PSV Lazio Roma 1 - 0

727. 25/09/2001 CL Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

728. 25/09/2001 EC3 Fylkir Roda JC 1 - 3

729. 20/09/2001 EC3 Ajax Apollon Limassol 2 - 0

730. 20/09/2001 EC3 Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

731. 20/09/2001 EC3 FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

732. 19/09/2001 CL PSV Galatasaray 3 - 1

733. 18/09/2001 CL Spartak Moskou Feyenoord 2 - 2

734. 11/09/2001 CL FC Nantes PSV 4 - 1

735. 11/09/2001 EC3 Roda JC Fylkir 3 - 0

736. 22/08/2001 kw.CL Celtic Ajax 0 - 1

737. 08/08/2001 kw.CL Ajax Celtic 1 - 3

738. 15/03/2001 EC3 PSV 1. FC Kaiserslautern 0 - 1

739. 08/03/2001 EC3 1. FC Kaiserslautern PSV 1 - 0

740. 22/02/2001 EC3 Parma PSV 3 - 2

741. 15/02/2001 EC3 PSV Parma 2 - 1

742. 07/12/2000 EC3 PAOK Saloniki PSV 0 - 1

743. 05/12/2000 EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 1

744. 23/11/2000 EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 2

745. 23/11/2000 EC3 PSV PAOK Saloniki 3 - 0

746. 09/11/2000 EC3 Ajax Lausanne Sports 2 - 2

747. 09/11/2000 EC3 Feyenoord FC Basel 1 - 0

748. 09/11/2000 EC3 Vitesse Internazionale 1 - 1

749. 08/11/2000 CL PSV Anderlecht 2 - 3

750. 07/11/2000 CL Valencia SC Heerenveen 1 - 1

751. 26/10/2000 EC3 Lausanne Sports Ajax 1 - 0

752. 26/10/2000 EC3 FC Basel Feyenoord 1 - 2

753. 26/10/2000 EC3 Internazionale Vitesse 0 - 0

754. 25/10/2000 CL SC Heerenveen Olympique Lyon 0 - 2

755. 24/10/2000 CL Dynamo Kiev PSV 0 - 1

756. 18/10/2000 CL Manchester United PSV 3 - 1

757. 17/10/2000 CL SC Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

758. 28/09/2000 EC3 Ajax AA Gent 3 - 0

759. 28/09/2000 EC3 Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

760. 28/09/2000 EC3 Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

761. 27/09/2000 CL Olympiakos Piraeus SC Heerenveen 2 - 0

762. 26/09/2000 CL PSV Manchester United 3 - 1

763. 26/09/2000 EC3 Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

764. 20/09/2000 CL SC Heerenveen Valencia 0 - 1

765. 19/09/2000 CL Anderlecht PSV 1 - 0

766. 14/09/2000 EC3 Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

767. 14/09/2000 EC3 Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

768. 14/09/2000 EC3 Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

769. 13/09/2000 CL PSV Dynamo Kiev 2 - 1

770. 12/09/2000 EC3 AA Gent Ajax 0 - 6

771. 12/09/2000 CL Olympique Lyon SC Heerenveen 3 - 1

772. 23/08/2000 kw.CL Feyenoord SK Sturm Graz 1 - 1

773. 08/08/2000 kw.CL SK Sturm Graz Feyenoord 2 - 1

774. 22/03/2000 CL Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

775. 14/03/2000 CL Feyenoord Chelsea 1 - 3

776. 08/03/2000 CL Feyenoord Lazio Roma 0 - 0

777. 29/02/2000 CL Lazio Roma Feyenoord 1 - 2

778. 09/12/1999 EC3 Real Mallorca Ajax 2 - 0

779. 07/12/1999 CL Feyenoord Olympique Marseille 3 - 0

780. 25/11/1999 EC3 Ajax Real Mallorca 0 - 1

781. 24/11/1999 CL Chelsea Feyenoord 3 - 1

782. 04/11/1999 EC3 Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

783. 04/11/1999 EC3 Vitesse RC Lens 1 - 1

784. 03/11/1999 CL Valencia PSV 1 - 0

785. 03/11/1999 CL Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

786. 02/11/1999 CL Feyenoord Rosenborg BK 1 - 0

787. 02/11/1999 EC3 VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

788. 28/10/1999 EC3 RC Lens Vitesse 4 - 1

789. 27/10/1999 CL Borussia Dortmund Feyenoord 1 - 1

790. 26/10/1999 CL PSV Bayern München 2 - 1

791. 26/10/1999 CL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

792. 21/10/1999 EC3 Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

793. 21/10/1999 EC3 Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

794. 20/10/1999 CL Glasgow Rangers PSV 4 - 1

795. 20/10/1999 CL Willem II Sparta Praag 3 - 4

796. 19/10/1999 CL Feyenoord Boavista 1 - 1

797. 30/09/1999 EC3 Dukla Banska Ajax 1 - 3

798. 30/09/1999 EC3 Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

799. 30/09/1999 EC3 Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

800. 29/09/1999 CL Boavista Feyenoord 1 - 1

801. 28/09/1999 CL PSV Glasgow Rangers 0 - 1

802. 28/09/1999 CL Sparta Praag Willem II 4 - 0

803. 22/09/1999 CL Rosenborg BK Feyenoord 2 - 2

804. 21/09/1999 CL PSV Valencia 1 - 1

805. 21/09/1999 CL Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

806. 16/09/1999 EC3 Ajax Dukla Banska 6 - 1

807. 16/09/1999 EC3 Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

808. 16/09/1999 EC3 S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

809. 15/09/1999 CL Bayern München PSV 2 - 1

810. 15/09/1999 CL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

811. 14/09/1999 CL Feyenoord Borussia Dortmund 1 - 1

812. 25/08/1999 kw.CL PSV Zimbru Chisinau 2 - 0

813. 11/08/1999 kw.CL Zimbru Chisinau PSV 0 - 0

814. 09/12/1998 CL FC Porto Ajax 3 - 0

815. 09/12/1998 CL PSV Benfica 2 - 2

816. 25/11/1998 CL Ajax Croatia Zagreb 0 - 1

817. 25/11/1998 CL HJK Helsinki PSV 1 - 3

818. 05/11/1998 EC2 NK Varteks Varazdin SC Heerenveen 4 - 2

819. 04/11/1998 CL 1. FC Kaiserslautern PSV 3 - 1

820. 04/11/1998 CL Ajax Olympiakos Piraeus 2 - 0

821. 03/11/1998 EC3 Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

822. 03/11/1998 EC3 Real Betis Sevilla Willem II 3 - 0

823. 22/10/1998 EC2 SC Heerenveen NK Varteks Varazdin 2 - 1

824. 21/10/1998 CL Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 0

825. 21/10/1998 CL PSV 1. FC Kaiserslautern 1 - 2

826. 20/10/1998 EC3 Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

827. 20/10/1998 EC3 Willem II Real Betis Sevilla 1 - 1

828. 01/10/1998 EC2 Amica Wronki SC Heerenveen 0 - 1

829. 30/09/1998 CL Ajax FC Porto 2 - 1

830. 30/09/1998 CL Benfica PSV 2 - 1

831. 29/09/1998 EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

832. 29/09/1998 EC3 AEK Athene Vitesse 3 - 3

833. 29/09/1998 EC3 Dinamo Tblisi Willem II 0 - 3

834. 17/09/1998 EC2 SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

835. 16/09/1998 CL Croatia Zagreb Ajax 0 - 0

836. 16/09/1998 CL PSV HJK Helsinki 2 - 1

837. 15/09/1998 EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

838. 15/09/1998 EC3 Vitesse AEK Athene 3 - 0

839. 15/09/1998 EC3 Willem II Dinamo Tblisi 3 - 0

840. 26/08/1998 kw.CL PSV Branik Maribor 4 - 1

841. 12/08/1998 kw.CL Branik Maribor PSV 2 - 1

842. 19/03/1998 EC2 Vicenza Roda JC 5 - 0

843. 17/03/1998 EC3 Spartak Moskou Ajax 1 - 0

844. 05/03/1998 EC2 Roda JC Vicenza 1 - 4

845. 03/03/1998 EC3 Ajax Spartak Moskou 1 - 3

846. 11/12/1997 EC3 Vfl Bochum Ajax 2 - 2

847. 10/12/1997 CL 1. FC Kosice Feyenoord 0 - 1

848. 10/12/1997 CL PSV Barcelona 2 - 2

849. 09/12/1997 EC3 AJ Auxerre FC Twente 2 - 0

850. 27/11/1997 CL Dynamo Kiev PSV 1 - 1

851. 26/11/1997 CL Feyenoord Juventus 2 - 0

852. 25/11/1997 EC3 Ajax Vfl Bochum 4 - 2

853. 25/11/1997 EC3 FC Twente AJ Auxerre 0 - 1

854. 06/11/1997 EC2 Roda JC Primorje Ajdovscina 4 - 0

855. 05/11/1997 CL Feyenoord Manchester United 1 - 3

856. 05/11/1997 CL Newcastle United PSV 0 - 2

857. 04/11/1997 EC3 Udinese Ajax 2 - 1

858. 04/11/1997 EC3 FC Twente Aarhus GF 0 - 0

859. 23/10/1997 EC2 Primorje Ajdovscina Roda JC 0 - 2

860. 22/10/1997 CL Manchester United Feyenoord 2 - 1

861. 22/10/1997 CL PSV Newcastle United 1 - 0

862. 21/10/1997 EC3 Ajax Udinese 1 - 0

863. 21/10/1997 EC3 Aarhus GF FC Twente 1 - 1

864. 02/10/1997 EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

865. 01/10/1997 CL Feyenoord 1. FC Kosice 2 - 0

866. 01/10/1997 CL Barcelona PSV 2 - 2

867. 30/09/1997 EC3 Ajax Branik Maribor 9 - 1

868. 30/09/1997 EC3 Lillestrom SK FC Twente 1 - 2

869. 30/09/1997 EC3 Sporting Braga Vitesse 2 - 0

870. 18/09/1997 EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

871. 17/09/1997 CL Juventus Feyenoord 5 - 1

872. 17/09/1997 CL PSV Dynamo Kiev 1 - 3

873. 16/09/1997 EC3 Branik Maribor Ajax 1 - 1

874. 16/09/1997 EC3 FC Twente Lillestrom SK 0 - 1

875. 16/09/1997 EC3 Vitesse Sporting Braga 2 - 1

876. 27/08/1997 kw.CL FC Jazz Feyenoord 1 - 2

877. 13/08/1997 kw.CL Feyenoord FC Jazz 6 - 2

878. 23/04/1997 CL Juventus Ajax 4 - 1

879. 09/04/1997 CL Ajax Juventus 1 - 2

880. 19/03/1997 CL Atletico Madrid Ajax 2 - 3

881. 05/03/1997 CL Ajax Atletico Madrid 1 - 1

882. 04/12/1996 CL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 1

883. 03/12/1996 EC3 Feyenoord Tenerife 2 - 4

884. 20/11/1996 CL Ajax AJ Auxerre 1 - 2

885. 19/11/1996 EC3 Tenerife Feyenoord 0 - 0

886. 31/10/1996 CL Glasgow Rangers Ajax 0 - 1

887. 31/10/1996 EC2 PSV SK Brann Bergen 2 - 2

888. 29/10/1996 EC3 Feyenoord Espanyol 0 - 1

889. 17/10/1996 EC2 SK Brann Bergen PSV 2 - 1

890. 16/10/1996 CL Ajax Glasgow Rangers 4 - 1

891. 15/10/1996 EC3 Espanyol Feyenoord 0 - 3

892. 26/09/1996 EC2 PSV Dinamo Batumi 3 - 0

893. 25/09/1996 CL Ajax Grasshopper Club Zürich 0 - 1

894. 24/09/1996 EC3 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

895. 24/09/1996 EC3 Roda JC Schalke 04 2 - 2

896. 12/09/1996 EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

897. 11/09/1996 CL AJ Auxerre Ajax 0 - 1

898. 10/09/1996 EC3 CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

899. 10/09/1996 EC3 Schalke 04 Roda JC 3 - 0

900. 22/05/1996 CL Juventus Ajax 1 - 1

901. 18/04/1996 EC2 Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

902. 17/04/1996 CL Panathinaikos Ajax 0 - 3

903. 04/04/1996 EC2 Feyenoord Rapid Wien 1 - 1

904. 03/04/1996 CL Ajax Panathinaikos 0 - 1

905. 21/03/1996 EC2 Feyenoord Borussia Mönchengladbach 1 - 0

906. 20/03/1996 CL Ajax Borussia Dortmund 1 - 0

907. 19/03/1996 EC3 PSV Barcelona 2 - 3

908. 07/03/1996 EC2 Borussia Mönchengladbach Feyenoord 2 - 2

909. 06/03/1996 CL Borussia Dortmund Ajax 0 - 2

910. 05/03/1996 EC3 Barcelona PSV 2 - 2

911. 06/12/1995 CL Ajax Ferencváros 4 - 0

912. 05/12/1995 EC3 Werder Bremen PSV 0 - 0

913. 22/11/1995 CL Real Madrid Ajax 0 - 2

914. 21/11/1995 EC3 PSV Werder Bremen 2 - 1

915. 02/11/1995 EC2 Feyenoord Everton 1 - 0

916. 01/11/1995 CL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 0

917. 31/10/1995 EC3 PSV Leeds United 3 - 0

918. 31/10/1995 EC3 Roda JC Benfica 2 - 2

919. 19/10/1995 EC2 Everton Feyenoord 0 - 0

920. 18/10/1995 CL Ajax Grasshopper Club Zürich 3 - 0

921. 17/10/1995 EC3 Leeds United PSV 3 - 5

922. 17/10/1995 EC3 Benfica Roda JC 1 - 0

923. 28/09/1995 EC2 Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

924. 27/09/1995 CL Ferencváros Ajax 1 - 5

925. 26/09/1995 EC3 PSV MyPa 47 7 - 1

926. 26/09/1995 EC3 Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

927. 14/09/1995 EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

928. 13/09/1995 CL Ajax Real Madrid 1 - 0

929. 12/09/1995 EC3 MyPa 47 PSV 1 - 1

930. 12/09/1995 EC3 Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

931. 24/05/1995 CL Ajax AC Milan 1 - 0

932. 19/04/1995 CL Ajax Bayern München 5 - 2

933. 05/04/1995 CL Bayern München Ajax 0 - 0

934. 16/03/1995 EC2 Real Zaragoza Feyenoord 2 - 0

935. 15/03/1995 CL Ajax Hajduk Split 3 - 0

936. 02/03/1995 EC2 Feyenoord Real Zaragoza 1 - 0

937. 01/03/1995 CL Hajduk Split Ajax 0 - 0

938. 07/12/1994 CL Ajax AEK Athene 2 - 0

939. 23/11/1994 CL AC Milan Ajax 0 - 2

940. 03/11/1994 EC2 Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

941. 02/11/1994 CL Ajax Casino Salzburg 1 - 1

942. 20/10/1994 EC2 Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

943. 19/10/1994 CL Casino Salzburg Ajax 0 - 0

944. 29/09/1994 EC2 Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

945. 28/09/1994 CL AEK Athene Ajax 1 - 2

946. 27/09/1994 EC3 Kispest Honved FC Twente 1 - 3

947. 27/09/1994 EC3 PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

948. 27/09/1994 EC3 Parma Vitesse 2 - 0

949. 15/09/1994 EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

950. 14/09/1994 CL Ajax AC Milan 2 - 0

951. 13/09/1994 EC3 FC Twente Kispest Honved 1 - 4

952. 13/09/1994 EC3 Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

953. 13/09/1994 EC3 Vitesse Parma 1 - 0

954. 16/03/1994 EC2 Parma Ajax 2 - 0

955. 03/03/1994 EC2 Ajax Parma 0 - 0

956. 03/11/1993 kw.CL Feyenoord FC Porto 0 - 0

957. 02/11/1993 EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

958. 20/10/1993 EC2 Ajax Besiktas 2 - 1

959. 20/10/1993 kw.CL FC Porto Feyenoord 1 - 0

960. 29/09/1993 EC2 Ajax Hajduk Split 6 - 0

961. 29/09/1993 EC3 Bayern München FC Twente 3 - 0

962. 29/09/1993 kw.CL Feyenoord IA Akranes 3 - 0

963. 29/09/1993 EC3 Vitesse Norwich City 0 - 0

964. 28/09/1993 EC3 PSV Karlsruher SC 0 - 0

965. 17/09/1993 EC2 Hajduk Split Ajax 1 - 0

966. 15/09/1993 EC3 FC Twente Bayern München 3 - 4

967. 15/09/1993 kw.CL IA Akranes Feyenoord 1 - 0

968. 15/09/1993 EC3 Norwich City Vitesse 3 - 0

969. 14/09/1993 EC3 Karlsruher SC PSV 2 - 1

970. 21/04/1993 CL AC Milan PSV 2 - 0

971. 07/04/1993 CL PSV FC Porto 0 - 1

972. 18/03/1993 EC2 Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

973. 17/03/1993 CL IFK Göteborg PSV 3 - 0

974. 16/03/1993 EC3 Ajax AJ Auxerre 1 - 0

975. 03/03/1993 EC3 AJ Auxerre Ajax 4 - 2

976. 03/03/1993 CL PSV IFK Göteborg 1 - 3

977. 02/03/1993 EC2 Feyenoord Spartak Moskou 0 - 1

978. 10/12/1992 EC3 Real Madrid Vitesse 1 - 0

979. 09/12/1992 CL PSV AC Milan 1 - 2

980. 08/12/1992 EC3 1. FC Kaiserslautern Ajax 0 - 1

981. 26/11/1992 EC3 Vitesse Real Madrid 0 - 1

982. 25/11/1992 CL FC Porto PSV 2 - 2

983. 24/11/1992 EC3 Ajax 1. FC Kaiserslautern 2 - 0

984. 04/11/1992 EC3 Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

985. 04/11/1992 EC2 Feyenoord FC Luzern 4 - 1

986. 04/11/1992 kw.CL PSV AEK Athene 3 - 0

987. 03/11/1992 EC3 KV Mechelen Vitesse 0 - 1

988. 21/10/1992 EC3 Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

989. 21/10/1992 EC2 FC Luzern Feyenoord 1 - 0

990. 21/10/1992 kw.CL AEK Athene PSV 1 - 0

991. 21/10/1992 EC3 Vitesse KV Mechelen 1 - 0

992. 30/09/1992 EC3 Ajax Casino Salzburg 3 - 1

993. 30/09/1992 EC3 FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

994. 30/09/1992 EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

995. 30/09/1992 kw.CL Zalgiris Vilnius PSV 0 - 2

996. 29/09/1992 EC3 Derry City Vitesse 1 - 2

997. 16/09/1992 EC3 Casino Salzburg Ajax 0 - 3

998. 16/09/1992 EC3 Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

999. 16/09/1992 EC2 Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

1000. 16/09/1992 kw.CL PSV Zalgiris Vilnius 6 - 0

1001. 16/09/1992 EC3 Vitesse Derry City 3 - 0

1002. 13/05/1992 EC3 Ajax Torino 0 - 0

1003. 29/04/1992 EC3 Torino Ajax 2 - 2

1004. 15/04/1992 EC3 Ajax Genoa CFC 1 - 1

1005. 15/04/1992 EC2 Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1006. 01/04/1992 EC3 Genoa CFC Ajax 2 - 3

1007. 01/04/1992 EC2 AS Monaco Feyenoord 1 - 1

1008. 18/03/1992 EC3 Ajax AA Gent 3 - 0

1009. 18/03/1992 EC2 Tottenham Hotspur Feyenoord 0 - 0

1010. 04/03/1992 EC3 AA Gent Ajax 0 - 0

1011. 04/03/1992 EC2 Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 0

1012. 11/12/1991 EC3 Ajax Osasuna 1 - 0

1013. 27/11/1991 EC3 Osasuna Ajax 0 - 1

1014. 06/11/1991 EC3 Ajax Rot Weiss Erfurt 3 - 0

1015. 06/11/1991 EC3 Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

1016. 06/11/1991 EC2 Feyenoord FC Sion 0 - 0

1017. 06/11/1991 EC1 Anderlecht PSV 2 - 0

1018. 23/10/1991 EC3 Rot Weiss Erfurt Ajax 1 - 2

1019. 23/10/1991 EC3 FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

1020. 23/10/1991 EC2 FC Sion Feyenoord 0 - 0

1021. 23/10/1991 EC1 PSV Anderlecht 0 - 0

1022. 02/10/1991 EC3 Örebro SK Ajax 0 - 1

1023. 02/10/1991 EC3 Rot Weiss Erfurt FC Groningen 1 - 0

1024. 02/10/1991 EC3 FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

1025. 02/10/1991 EC2 Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

1026. 02/10/1991 EC1 PSV Besiktas 2 - 1

1027. 18/09/1991 EC1 Besiktas PSV 1 - 1

1028. 18/09/1991 EC3 Ajax Örebro SK 3 - 0

1029. 18/09/1991 EC3 FC Groningen Rot Weiss Erfurt 0 - 1

1030. 18/09/1991 EC3 SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

1031. 18/09/1991 EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

1032. 12/12/1990 EC3 Sporting Lissabon Vitesse 2 - 1

1033. 28/11/1990 EC3 Vitesse Sporting Lissabon 0 - 2

1034. 07/11/1990 EC3 Dundee United Vitesse 0 - 4

1035. 24/10/1990 EC3 Vitesse Dundee United 1 - 0

1036. 03/10/1990 EC3 AS Monaco Roda JC 3 - 1

1037. 03/10/1990 EC3 FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

1038. 03/10/1990 EC2 PSV Montpellier 0 - 0

1039. 02/10/1990 EC3 Vitesse Derry City 0 - 0

1040. 20/09/1990 EC2 Montpellier PSV 1 - 0

1041. 19/09/1990 EC3 Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

1042. 19/09/1990 EC3 Derry City Vitesse 0 - 1

1043. 18/09/1990 EC3 Roda JC AS Monaco 1 - 3

1044. 21/03/1990 EC1 PSV Bayern München 0 - 1

1045. 07/03/1990 EC1 Bayern München PSV 2 - 1

1046. 01/11/1989 EC2 Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

1047. 01/11/1989 EC1 PSV Steaua Boekarest 5 - 1

1048. 18/10/1989 EC2 FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

1049. 18/10/1989 EC1 Steaua Boekarest PSV 1 - 0

1050. 27/09/1989 EC3 Ajax Austria Wien 0 - 3

1051. 27/09/1989 EC2 Ikast FS FC Groningen 1 - 2

1052. 27/09/1989 EC3 Club Brugge FC Twente 4 - 1

1053. 27/09/1989 EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

1054. 27/09/1989 EC1 FC Luzern PSV 0 - 2

1055. 14/09/1989 EC3 Austria Wien Ajax 1 - 0

1056. 13/09/1989 EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

1057. 13/09/1989 EC3 FC Twente Club Brugge 0 - 0

1058. 13/09/1989 EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

1059. 13/09/1989 EC1 PSV FC Luzern 3 - 0

1060. 15/03/1989 EC1 Real Madrid PSV 2 - 1

1061. 15/03/1989 EC2 Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1062. 01/03/1989 EC1 PSV Real Madrid 1 - 1

1063. 01/03/1989 EC2 Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

1064. 06/12/1988 EC3 VfB Stuttgart FC Groningen 2 - 0

1065. 22/11/1988 EC3 FC Groningen VfB Stuttgart 1 - 3

1066. 09/11/1988 EC3 Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

1067. 09/11/1988 EC1 FC Porto PSV 2 - 0

1068. 09/11/1988 EC2 Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

1069. 26/10/1988 EC3 FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

1070. 26/10/1988 EC1 PSV FC Porto 5 - 0

1071. 26/10/1988 EC2 Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

1072. 05/10/1988 EC3 Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

1073. 05/10/1988 EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

1074. 05/10/1988 EC2 Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

1075. 07/09/1988 EC3 Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

1076. 07/09/1988 EC3 FC Groningen Atletico Madrid 1 - 0

1077. 07/09/1988 EC2 Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

1078. 25/05/1988 EC1 PSV Benfica 0 - 0

1079. 11/05/1988 EC2 KV Mechelen Ajax 1 - 0

1080. 20/04/1988 EC2 Ajax Olympique Marseille 1 - 2

1081. 20/04/1988 EC1 PSV Real Madrid 0 - 0

1082. 06/04/1988 EC2 Olympique Marseille Ajax 0 - 3

1083. 06/04/1988 EC1 Real Madrid PSV 1 - 1

1084. 16/03/1988 EC2 Ajax Young Boys 1 - 0

1085. 16/03/1988 EC1 PSV Girondins de Bordeaux 0 - 0

1086. 09/03/1988 EC2 Young Boys Ajax 0 - 1

1087. 02/03/1988 EC1 Girondins de Bordeaux PSV 1 - 1

1088. 09/12/1987 EC3 Bayer Leverkusen Feyenoord 1 - 0

1089. 25/11/1987 EC3 Feyenoord Bayer Leverkusen 2 - 2

1090. 04/11/1987 EC2 Ajax Hamburger SV 2 - 0

1091. 04/11/1987 EC2 Young Boys FC Den Haag 1 - 0

1092. 04/11/1987 EC3 Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

1093. 04/11/1987 EC3 Feyenoord Aberdeen 1 - 0

1094. 04/11/1987 EC1 PSV Rapid Wien 2 - 0

1095. 21/10/1987 EC2 Hamburger SV Ajax 0 - 1

1096. 21/10/1987 EC2 FC Den Haag Young Boys 2 - 1

1097. 21/10/1987 EC3 FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

1098. 21/10/1987 EC3 Aberdeen Feyenoord 2 - 1

1099. 21/10/1987 EC1 Rapid Wien PSV 1 - 2

1100. 01/10/1987 EC3 Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

1101. 30/09/1987 EC2 Dundalk Ajax 0 - 2

1102. 30/09/1987 EC2 FC Den Haag Ujpest Dozsa 3 - 1

1103. 30/09/1987 EC3 FC Utrecht Linzer ASK 2 - 0

1104. 30/09/1987 EC1 Galatasaray PSV 2 - 0

1105. 16/09/1987 EC2 Ajax Dundalk 4 - 0

1106. 16/09/1987 EC2 Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

1107. 16/09/1987 EC3 Linzer ASK FC Utrecht 0 - 0

1108. 16/09/1987 EC3 Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

1109. 16/09/1987 EC1 PSV Galatasaray 3 - 0

1110. 13/05/1987 EC2 Ajax 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 0

1111. 22/04/1987 EC2 Ajax Real Zaragoza 3 - 0

1112. 08/04/1987 EC2 Real Zaragoza Ajax 2 - 3

1113. 18/03/1987 EC2 Ajax Malmö FF 3 - 1

1114. 14/03/1987 EC2 Malmö FF Ajax 1 - 0

1115. 10/12/1986 EC3 Vitória Guimarães FC Groningen 3 - 0

1116. 26/11/1986 EC3 FC Groningen Vitória Guimarães 1 - 0

1117. 05/11/1986 EC2 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

1118. 05/11/1986 EC3 Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

1119. 05/11/1986 EC3 Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

1120. 22/10/1986 EC2 Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

1121. 22/10/1986 EC3 FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

1122. 22/10/1986 EC3 Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

1123. 01/10/1986 EC2 Ajax Bursaspor 5 - 0

1124. 01/10/1986 EC3 Galway United FC Groningen 1 - 3

1125. 01/10/1986 EC3 Feyenoord MSC Pecs 2 - 0

1126. 01/10/1986 EC1 Bayern München PSV 0 - 0

1127. 17/09/1986 EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

1128. 17/09/1986 EC3 MSC Pecs Feyenoord 1 - 0

1129. 17/09/1986 EC1 PSV Bayern München 0 - 2

1130. 16/09/1986 EC3 FC Groningen Galway United 5 - 1

1131. 06/11/1985 EC3 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

1132. 06/11/1985 EC3 Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1133. 23/10/1985 EC3 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

1134. 23/10/1985 EC3 Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

1135. 02/10/1985 EC1 Ajax FC Porto 0 - 0

1136. 02/10/1985 EC2 Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1137. 02/10/1985 EC3 Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

1138. 02/10/1985 EC3 PSV Avenir Beggen 4 - 0

1139. 02/10/1985 EC3 Hamburger SV Sparta 2 - 0

1140. 18/09/1985 EC1 FC Porto Ajax 2 - 0

1141. 18/09/1985 EC2 FC Utrecht Dynamo Kiev 2 - 1

1142. 18/09/1985 EC3 Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

1143. 18/09/1985 EC3 Sparta Hamburger SV 2 - 0

1144. 11/09/1985 EC3 Avenir Beggen PSV 0 - 2

1145. 20/03/1985 EC2 Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1146. 06/03/1985 EC2 Everton Fortuna Sittard 3 - 0

1147. 07/11/1984 EC3 Bohemians Praag Ajax 1 - 0

1148. 07/11/1984 EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

1149. 07/11/1984 EC3 Manchester United PSV 1 - 0

1150. 24/10/1984 EC3 Ajax Bohemians Praag 1 - 0

1151. 24/10/1984 EC2 Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

1152. 24/10/1984 EC3 PSV Manchester United 0 - 0

1153. 03/10/1984 EC3 Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

1154. 03/10/1984 EC1 Panathinaikos Feyenoord 2 - 1

1155. 03/10/1984 EC2 Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

1156. 03/10/1984 EC3 PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

1157. 19/09/1984 EC1 Feyenoord Panathinaikos 0 - 0

1158. 19/09/1984 EC2 Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

1159. 19/09/1984 EC3 ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

1160. 18/09/1984 EC3 Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

1161. 07/12/1983 EC3 Spartak Moskou Sparta 2 - 0

1162. 23/11/1983 EC3 Sparta Spartak Moskou 1 - 1

1163. 02/11/1983 EC3 Internazionale FC Groningen 5 - 1

1164. 02/11/1983 EC3 Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

1165. 02/11/1983 EC2 Barcelona NEC 2 - 0

1166. 02/11/1983 EC3 Nottingham Forest PSV 1 - 0

1167. 02/11/1983 EC3 Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

1168. 19/10/1983 EC3 FC Groningen Internazionale 2 - 0

1169. 19/10/1983 EC3 Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

1170. 19/10/1983 EC2 NEC Barcelona 2 - 3

1171. 19/10/1983 EC3 PSV Nottingham Forest 1 - 2

1172. 19/10/1983 EC3 Sparta Carl Zeiss Jena 3 - 2

1173. 28/09/1983 EC1 Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

1174. 28/09/1983 EC3 FC Groningen Atletico Madrid 3 - 0

1175. 28/09/1983 EC3 Feyenoord St. Mirren 2 - 0

1176. 28/09/1983 EC2 SK Brann Bergen NEC 0 - 1

1177. 28/09/1983 EC3 Ferencváros PSV 0 - 2

1178. 28/09/1983 EC3 Coleraine Sparta 1 - 1

1179. 14/09/1983 EC1 Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

1180. 14/09/1983 EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

1181. 14/09/1983 EC3 St. Mirren Feyenoord 0 - 1

1182. 14/09/1983 EC2 NEC SK Brann Bergen 1 - 1

1183. 14/09/1983 EC3 PSV Ferencváros 4 - 2

1184. 14/09/1983 EC3 Sparta Coleraine 4 - 0

1185. 03/11/1982 EC3 Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

1186. 03/11/1982 EC2 Internazionale AZ ' 67 2 - 0

1187. 20/10/1982 EC3 Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

1188. 20/10/1982 EC2 AZ ' 67 Internazionale 1 - 0

1189. 30/09/1982 EC3 FC Porto FC Utrecht 2 - 0

1190. 30/09/1982 EC2 AZ ' 67 Limerick United 1 - 0

1191. 29/09/1982 EC1 Ajax Celtic 1 - 2

1192. 29/09/1982 EC3 AA Gent Haarlem 3 - 3

1193. 29/09/1982 EC3 PSV Dundee United 0 - 2

1194. 15/09/1982 EC1 Celtic Ajax 2 - 2

1195. 15/09/1982 EC3 FC Utrecht FC Porto 0 - 1

1196. 15/09/1982 EC3 Haarlem AA Gent 2 - 1

1197. 15/09/1982 EC3 Dundee United PSV 1 - 1

1198. 15/09/1982 EC2 Limerick United AZ ' 67 1 - 1

1199. 09/12/1981 EC3 Feyenoord Radnicki Nis 1 - 0

1200. 25/11/1981 EC3 Radnicki Nis Feyenoord 2 - 0

1201. 04/11/1981 EC3 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

1202. 04/11/1981 EC3 PSV Rapid Wien 2 - 1

1203. 04/11/1981 EC1 Liverpool AZ ' 67 3 - 2

1204. 21/10/1981 EC3 Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

1205. 21/10/1981 EC3 Rapid Wien PSV 1 - 0

1206. 21/10/1981 EC1 AZ ' 67 Liverpool 2 - 2

1207. 30/09/1981 EC3 FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

1208. 30/09/1981 EC3 Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

1209. 30/09/1981 EC3 Naestved PSV 2 - 1

1210. 30/09/1981 EC1 AZ ' 67 IK Start Kristiansand 1 - 0

1211. 29/09/1981 EC2 Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

1212. 16/09/1981 EC2 Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

1213. 16/09/1981 EC3 Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

1214. 16/09/1981 EC3 Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

1215. 16/09/1981 EC3 PSV Naestved 7 - 0

1216. 16/09/1981 EC1 IK Start Kristiansand AZ ' 67 1 - 3

1217. 20/05/1981 EC3 AZ ' 67 Ipswich Town 4 - 2

1218. 06/05/1981 EC3 Ipswich Town AZ ' 67 3 - 0

1219. 22/04/1981 EC2 Feyenoord Dinamo Tblisi 2 - 0

1220. 22/04/1981 EC3 AZ ' 67 FC Sochaux 3 - 2

1221. 08/04/1981 EC2 Dinamo Tblisi Feyenoord 3 - 0

1222. 08/04/1981 EC3 FC Sochaux AZ ' 67 1 - 1

1223. 18/03/1981 EC2 Feyenoord Slavia Sofia 4 - 0

1224. 18/03/1981 EC3 KSC Lokeren AZ ' 67 1 - 0

1225. 04/03/1981 EC2 Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

1226. 04/03/1981 EC3 AZ ' 67 KSC Lokeren 2 - 0

1227. 10/12/1980 EC3 AZ ' 67 Radnicki Nis 5 - 0

1228. 26/11/1980 EC3 Radnicki Nis AZ ' 67 2 - 2

1229. 05/11/1980 EC1 Ajax Bayern München 2 - 1

1230. 05/11/1980 EC3 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

1231. 05/11/1980 EC3 Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

1232. 05/11/1980 EC2 Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

1233. 05/11/1980 EC3 Hamburger SV PSV 2 - 1

1234. 04/11/1980 EC3 AZ ' 67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

1235. 22/10/1980 EC3 FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

1236. 22/10/1980 EC3 FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

1237. 22/10/1980 EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

1238. 22/10/1980 EC3 PSV Hamburger SV 1 - 1

1239. 22/10/1980 EC1 Bayern München Ajax 5 - 1

1240. 21/10/1980 EC3 Levski Spartak Sofia AZ ' 67 1 - 1

1241. 01/10/1980 EC1 Ajax Dinamo Tirana 1 - 0

1242. 01/10/1980 EC3 IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

1243. 01/10/1980 EC3 FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

1244. 01/10/1980 EC2 Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

1245. 01/10/1980 EC3 Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

1246. 30/09/1980 EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

1247. 17/09/1980 EC1 Dinamo Tirana Ajax 0 - 2

1248. 17/09/1980 EC3 FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

1249. 17/09/1980 EC3 FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

1250. 17/09/1980 EC2 Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

1251. 17/09/1980 EC3 PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

1252. 17/09/1980 EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

1253. 23/04/1980 EC1 Ajax Nottingham Forest 1 - 0

1254. 09/04/1980 EC1 Nottingham Forest Ajax 2 - 0

1255. 19/03/1980 EC1 Ajax Racing Club de Strasbourg 4 - 0

1256. 05/03/1980 EC1 Racing Club de Strasbourg Ajax 0 - 0

1257. 12/12/1979 EC3 Feyenoord Eintracht Frankfurt 1 - 0

1258. 28/11/1979 EC3 Eintracht Frankfurt Feyenoord 4 - 1

1259. 07/11/1979 EC1 Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

1260. 07/11/1979 EC3 Malmö FF Feyenoord 1 - 1

1261. 07/11/1979 EC3 AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1262. 24/10/1979 EC1 Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

1263. 24/10/1979 EC3 Feyenoord Malmö FF 4 - 0

1264. 24/10/1979 EC3 PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

1265. 03/10/1979 EC1 Ajax HJK Helsinki 8 - 1

1266. 03/10/1979 EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

1267. 03/10/1979 EC3 Everton Feyenoord 0 - 1

1268. 03/10/1979 EC3 PSV Sporting Gijón 1 - 0

1269. 19/09/1979 EC1 HJK Helsinki Ajax 1 - 8

1270. 19/09/1979 EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

1271. 19/09/1979 EC3 Feyenoord Everton 1 - 0

1272. 19/09/1979 EC3 Sporting Gijón PSV 0 - 0

1273. 06/12/1978 EC3 Ajax Honved Boedapest 2 - 0

1274. 22/11/1978 EC3 Honved Boedapest Ajax 4 - 1

1275. 01/11/1978 EC3 Lausanne Sports Ajax 0 - 4

1276. 01/11/1978 EC1 PSV Glasgow Rangers 2 - 3

1277. 18/10/1978 EC3 Ajax Lausanne Sports 1 - 0

1278. 18/10/1978 EC1 Glasgow Rangers PSV 0 - 0

1279. 27/09/1978 EC3 Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

1280. 27/09/1978 EC3 Manchester City FC Twente 3 - 2

1281. 27/09/1978 EC1 PSV Fenerbahçe 6 - 1

1282. 27/09/1978 EC2 Ipswich Town AZ ' 67 2 - 0

1283. 13/09/1978 EC3 Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

1284. 13/09/1978 EC3 FC Twente Manchester City 1 - 1

1285. 13/09/1978 EC1 Fenerbahçe PSV 2 - 1

1286. 13/09/1978 EC2 AZ ' 67 Ipswich Town 0 - 0

1287. 09/05/1978 EC3 PSV Bastia 3 - 0

1288. 26/04/1978 EC3 Bastia PSV 0 - 0

1289. 12/04/1978 EC2 Anderlecht FC Twente 2 - 0

1290. 12/04/1978 EC3 Barcelona PSV 3 - 1

1291. 29/03/1978 EC2 FC Twente Anderlecht 0 - 1

1292. 29/03/1978 EC3 PSV Barcelona 3 - 0

1293. 15/03/1978 EC1 Juventus Ajax 1 - 1

1294. 15/03/1978 EC2 FC Twente Vejle BK 4 - 0

1295. 15/03/1978 EC3 PSV FC Magdeburg 4 - 2

1296. 01/03/1978 EC1 Ajax Juventus 1 - 1

1297. 01/03/1978 EC2 Vejle BK FC Twente 0 - 3

1298. 01/03/1978 EC3 FC Magdeburg PSV 1 - 0

1299. 07/12/1977 EC3 Eintracht Braunschweig PSV 1 - 2

1300. 23/11/1977 EC3 PSV Eintracht Braunschweig 2 - 0

1301. 02/11/1977 EC1 Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

1302. 02/11/1977 EC2 SK Brann Bergen FC Twente 1 - 2

1303. 02/11/1977 EC3 PSV Widzew Lodz 1 - 0

1304. 02/11/1977 EC3 Barcelona AZ ' 67 1 - 1

1305. 19/10/1977 EC1 Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

1306. 19/10/1977 EC2 FC Twente SK Brann Bergen 2 - 0

1307. 19/10/1977 EC3 Widzew Lodz PSV 3 - 5

1308. 19/10/1977 EC3 AZ ' 67 Barcelona 1 - 1

1309. 28/09/1977 EC1 Ajax Lillestrom SK 4 - 0

1310. 28/09/1977 EC2 FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

1311. 28/09/1977 EC3 PSV Glenavon 5 - 0

1312. 27/09/1977 EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 5

1313. 14/09/1977 EC1 Lillestrom SK Ajax 2 - 0

1314. 14/09/1977 EC2 Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

1315. 14/09/1977 EC3 Glenavon PSV 2 - 6

1316. 14/09/1977 EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

1317. 16/03/1977 EC3 RWD Molenbeek Feyenoord 2 - 1

1318. 02/03/1977 EC3 Feyenoord RWD Molenbeek 0 - 0

1319. 08/12/1976 EC3 Feyenoord Espanyol 2 - 0

1320. 24/11/1976 EC3 Espanyol Feyenoord 0 - 1

1321. 03/11/1976 EC3 Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

1322. 03/11/1976 EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1323. 20/10/1976 EC3 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

1324. 20/10/1976 EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

1325. 29/09/1976 EC3 Manchester United Ajax 2 - 0

1326. 29/09/1976 EC3 Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

1327. 29/09/1976 EC1 PSV Dundalk 6 - 0

1328. 29/09/1976 EC2 Roda JC Anderlecht 2 - 3

1329. 15/09/1976 EC3 Ajax Manchester United 1 - 0

1330. 15/09/1976 EC3 Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

1331. 15/09/1976 EC1 Dundalk PSV 1 - 1

1332. 15/09/1976 EC2 Anderlecht Roda JC 2 - 1

1333. 14/04/1976 EC1 PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1334. 31/03/1976 EC1 AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

1335. 17/03/1976 EC2 West Ham United FC Den Haag 3 - 1

1336. 17/03/1976 EC1 PSV Hajduk Split 3 - 0

1337. 03/03/1976 EC2 FC Den Haag West Ham United 4 - 2

1338. 03/03/1976 EC1 Hajduk Split PSV 2 - 0

1339. 10/12/1975 EC3 Levski Spartak Sofia Ajax 2 - 1

1340. 26/11/1975 EC3 Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

1341. 05/11/1975 EC3 Ajax Hertha BSC 4 - 1

1342. 05/11/1975 EC2 RC Lens FC Den Haag 1 - 3

1343. 05/11/1975 EC1 PSV Ruch Chorzów 4 - 0

1344. 22/10/1975 EC3 Hertha BSC Ajax 1 - 0

1345. 22/10/1975 EC2 FC Den Haag RC Lens 3 - 2

1346. 22/10/1975 EC1 Ruch Chorzów PSV 1 - 3

1347. 01/10/1975 EC3 Ajax Glentoran 8 - 0

1348. 01/10/1975 EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

1349. 01/10/1975 EC3 Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

1350. 01/10/1975 EC1 PSV Linfield 8 - 0

1351. 17/09/1975 EC2 Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

1352. 17/09/1975 EC3 Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

1353. 17/09/1975 EC1 Linfield PSV 1 - 2

1354. 16/09/1975 EC3 Glentoran Ajax 1 - 6

1355. 21/05/1975 EC3 FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 5

1356. 07/05/1975 EC3 Borussia Mönchengladbach FC Twente 0 - 0

1357. 23/04/1975 EC3 Juventus FC Twente 0 - 1

1358. 23/04/1975 EC2 PSV Dynamo Kiev 2 - 1

1359. 09/04/1975 EC3 FC Twente Juventus 3 - 1

1360. 09/04/1975 EC2 Dynamo Kiev PSV 3 - 0

1361. 19/03/1975 EC3 FC Amsterdam 1. FC Köln 2 - 3

1362. 19/03/1975 EC3 FC Twente Velez Mostar 2 - 0

1363. 19/03/1975 EC2 Benfica PSV 1 - 2

1364. 05/03/1975 EC3 1. FC Köln FC Amsterdam 5 - 1

1365. 05/03/1975 EC3 Velez Mostar FC Twente 1 - 0

1366. 05/03/1975 EC2 PSV Benfica 0 - 0

1367. 11/12/1974 EC3 Ajax Juventus 2 - 1

1368. 11/12/1974 EC3 Fortuna Düsseldorf FC Amsterdam 1 - 2

1369. 11/12/1974 EC3 FC Twente Dukla Praag 5 - 0

1370. 27/11/1974 EC3 Juventus Ajax 1 - 0

1371. 27/11/1974 EC3 FC Amsterdam Fortuna Düsseldorf 3 - 0

1372. 27/11/1974 EC3 Dukla Praag FC Twente 3 - 1

1373. 13/11/1974 EC3 FC Antwerp Ajax 2 - 1

1374. 06/11/1974 EC3 FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

1375. 06/11/1974 EC3 RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

1376. 06/11/1974 EC2 PSV Gwardia Warschau 3 - 0

1377. 05/11/1974 EC1 Barcelona Feyenoord 3 - 0

1378. 23/10/1974 EC3 Ajax FC Antwerp 1 - 0

1379. 23/10/1974 EC3 Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

1380. 23/10/1974 EC3 FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

1381. 23/10/1974 EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

1382. 22/10/1974 EC1 Feyenoord Barcelona 0 - 0

1383. 02/10/1974 EC3 Ajax Stoke City 0 - 0

1384. 02/10/1974 EC3 FC Twente Ipswich Town 1 - 1

1385. 02/10/1974 EC1 Coleraine Feyenoord 1 - 4

1386. 02/10/1974 EC2 FC Ards PSV 1 - 4

1387. 22/09/1974 EC3 Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

1388. 18/09/1974 EC3 Stoke City Ajax 1 - 1

1389. 18/09/1974 EC3 FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

1390. 18/09/1974 EC3 Ipswich Town FC Twente 2 - 2

1391. 18/09/1974 EC1 Feyenoord Coleraine 7 - 0

1392. 18/09/1974 EC2 PSV FC Ards 10 - 0

1393. 29/05/1974 EC3 Feyenoord Tottenham Hotspur 2 - 0

1394. 21/05/1974 EC3 Tottenham Hotspur Feyenoord 2 - 2

1395. 24/04/1974 EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 2

1396. 10/04/1974 EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

1397. 20/03/1974 EC3 Feyenoord Ruch Chorzów 3 - 1

1398. 06/03/1974 EC3 Ruch Chorzów Feyenoord 1 - 1

1399. 19/12/1973 EC3 Feyenoord Standard Luik 2 - 0

1400. 12/12/1973 EC3 Standard Luik Feyenoord 3 - 1

1401. 12/12/1973 EC3 FC Twente Ipswich Town 1 - 2

1402. 28/11/1973 EC3 Ipswich Town FC Twente 1 - 0

1403. 07/11/1973 EC3 Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

1404. 07/11/1973 EC1 CSKA Sofia Ajax 2 - 0

1405. 07/11/1973 EC3 FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

1406. 24/10/1973 EC1 Ajax CSKA Sofia 1 - 0

1407. 24/10/1973 EC3 Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

1408. 24/10/1973 EC3 Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

1409. 03/10/1973 EC3 FC Twente Dundee FC 4 - 2

1410. 03/10/1973 EC3 Feyenoord Östers Växjö 2 - 1

1411. 03/10/1973 EC2 FC Magdeburg NAC 2 - 0

1412. 19/09/1973 EC2 NAC FC Magdeburg 0 - 0

1413. 19/09/1973 EC3 Dundee FC FC Twente 1 - 3

1414. 19/09/1973 EC3 Östers Växjö Feyenoord 1 - 3

1415. 30/05/1973 EC1 Ajax Juventus 1 - 0

1416. 25/04/1973 EC1 Real Madrid Ajax 0 - 1

1417. 25/04/1973 EC3 FC Twente Borussia Mönchengladbach 1 - 2

1418. 11/04/1973 EC1 Ajax Real Madrid 2 - 1

1419. 11/04/1973 EC3 Borussia Mönchengladbach FC Twente 3 - 0

1420. 21/03/1973 EC1 Bayern München Ajax 2 - 1

1421. 21/03/1973 EC3 FC Twente OFK Belgrado 2 - 0

1422. 07/03/1973 EC1 Ajax Bayern München 4 - 0

1423. 07/03/1973 EC3 OFK Belgrado FC Twente 3 - 2

1424. 13/12/1972 EC3 Las Palmas FC Twente 2 - 1

1425. 29/11/1972 EC1 Ajax CSKA Sofia 3 - 0

1426. 29/11/1972 EC3 FC Twente Las Palmas 3 - 0

1427. 08/11/1972 EC1 CSKA Sofia Ajax 1 - 3

1428. 08/11/1972 EC3 FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

1429. 08/11/1972 EC3 OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

1430. 25/10/1972 EC3 Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

1431. 25/10/1972 EC3 Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

1432. 27/09/1972 EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1433. 27/09/1972 EC3 FC Twente Dinamo Tblisi 2 - 0

1434. 27/09/1972 EC3 US Rumelange Feyenoord 0 - 12

1435. 13/09/1972 EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

1436. 13/09/1972 EC3 Dinamo Tblisi FC Twente 3 - 2

1437. 13/09/1972 EC3 Feyenoord US Rumelange 9 - 0

1438. 31/05/1972 EC1 Ajax Internazionale 2 - 0

1439. 19/04/1972 EC1 Benfica Ajax 0 - 0

1440. 05/04/1972 EC1 Ajax Benfica 1 - 0

1441. 22/03/1972 EC1 Arsenal Ajax 0 - 1

1442. 22/03/1972 EC1 Benfica Feyenoord 5 - 1

1443. 08/03/1972 EC1 Ajax Arsenal 2 - 1

1444. 08/03/1972 EC1 Feyenoord Benfica 1 - 0

1445. 08/12/1971 EC3 Lierse SK PSV 4 - 0

1446. 24/11/1971 EC3 PSV Lierse SK 1 - 0

1447. 03/11/1971 EC1 Ajax Olympique Marseille 4 - 1

1448. 03/11/1971 EC3 Wolverhampton Wanderers FC Den Haag 4 - 0

1449. 03/11/1971 EC1 Feyenoord Dinamo Boekarest 2 - 0

1450. 03/11/1971 EC3 PSV Real Madrid 2 - 0

1451. 03/11/1971 EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1452. 20/10/1971 EC1 Olympique Marseille Ajax 1 - 2

1453. 20/10/1971 EC3 FC Den Haag Wolverhampton Wanderers 1 - 3

1454. 20/10/1971 EC1 Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

1455. 20/10/1971 EC3 Real Madrid PSV 3 - 1

1456. 20/10/1971 EC2 Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

1457. 29/09/1971 EC1 1. FC Dynamo Dresden Ajax 0 - 0

1458. 29/09/1971 EC2 Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

1459. 28/09/1971 EC3 Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

1460. 22/09/1971 EC1 Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

1461. 16/09/1971 EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

1462. 15/09/1971 EC1 Ajax 1. FC Dynamo Dresden 2 - 0

1463. 15/09/1971 EC1 Feyenoord Olympiakos Nicosia 8 - 0

1464. 15/09/1971 EC3 Chemie Halle PSV 0 - 0

1465. 14/09/1971 EC3 FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

1466. 02/06/1971 EC1 Ajax Panathinaikos 2 - 0

1467. 28/04/1971 EC1 Ajax Atletico Madrid 3 - 0

1468. 28/04/1971 EC2 Real Madrid PSV 2 - 1

1469. 14/04/1971 EC1 Atletico Madrid Ajax 1 - 0

1470. 14/04/1971 EC2 PSV Real Madrid 0 - 0

1471. 24/03/1971 EC1 Celtic Ajax 1 - 0

1472. 24/03/1971 EC2 ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

1473. 10/03/1971 EC1 Ajax Celtic 3 - 0

1474. 10/03/1971 EC2 PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

1475. 17/02/1971 EC3 FC Twente Juventus 2 - 2

1476. 27/01/1971 EC3 Juventus FC Twente 2 - 0

1477. 16/12/1970 EC3 FC Twente Dinamo Zagreb 1 - 0

1478. 09/12/1970 EC3 Dinamo Zagreb FC Twente 2 - 2

1479. 09/12/1970 EC3 Sparta Bayern München 1 - 3

1480. 25/11/1970 EC3 Bayern München Sparta 2 - 1

1481. 04/11/1970 EC1 FC Basel Ajax 1 - 2

1482. 04/11/1970 EC3 FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

1483. 04/11/1970 EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

1484. 04/11/1970 EC3 Coleraine Sparta 1 - 2

1485. 28/10/1970 EC3 Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

1486. 21/10/1970 EC1 Ajax FC Basel 3 - 0

1487. 21/10/1970 EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

1488. 20/10/1970 EC3 Sparta Coleraine 2 - 0

1489. 30/09/1970 EC1 Ajax 17. Nentori Tirana 2 - 0

1490. 30/09/1970 EC1 UTA Arad Feyenoord 0 - 0

1491. 30/09/1970 EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

1492. 29/09/1970 EC3 IA Akranes Sparta 0 - 9

1493. 23/09/1970 EC3 Sparta IA Akranes 6 - 0

1494. 16/09/1970 EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

1495. 16/09/1970 EC1 Feyenoord UTA Arad 1 - 1

1496. 16/09/1970 EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

1497. 08/09/1970 EC3 FC Twente AEK Athene 3 - 0

1498. 02/09/1970 EC3 AEK Athene FC Twente 0 - 1

1499. 06/05/1970 EC1 Feyenoord Celtic 2 - 1

1500. 15/04/1970 EC3 Ajax Arsenal 1 - 0

1501. 15/04/1970 EC1 Feyenoord Legia Warschau 2 - 0

1502. 08/04/1970 EC3 Arsenal Ajax 3 - 0

1503. 01/04/1970 EC1 Legia Warschau Feyenoord 0 - 0

1504. 18/03/1970 EC1 Feyenoord ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

1505. 11/03/1970 EC3 Ajax Carl Zeiss Jena 5 - 1

1506. 04/03/1970 EC3 Carl Zeiss Jena Ajax 3 - 1

1507. 04/03/1970 EC1 ASK Vorwärts Berlin Feyenoord 1 - 0

1508. 21/01/1970 EC3 Ajax Napoli 4 - 0

1509. 10/12/1969 EC3 Napoli Ajax 1 - 0

1510. 26/11/1969 EC3 Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

1511. 26/11/1969 EC1 Feyenoord AC Milan 2 - 0

1512. 26/11/1969 EC2 PSV AS Roma 1 - 0

1513. 19/11/1969 EC3 Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

1514. 12/11/1969 EC1 AC Milan Feyenoord 1 - 0

1515. 12/11/1969 EC2 AS Roma PSV 1 - 0

1516. 01/10/1969 EC2 PSV Rapid Wien 4 - 2

1517. 30/09/1969 EC3 FC Twente FC Rouen 1 - 0

1518. 30/09/1969 EC1 Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

1519. 24/09/1969 EC3 Ajax Hannover 96 3 - 0

1520. 17/09/1969 EC3 Hannover 96 Ajax 2 - 1

1521. 17/09/1969 EC1 KR Reijkjavik Feyenoord 2 - 12

1522. 17/09/1969 EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

1523. 09/09/1969 EC3 FC Rouen FC Twente 2 - 0

1524. 28/05/1969 EC1 AC Milan Ajax 4 - 1

1525. 24/04/1969 EC1 Spartak Trnava Ajax 2 - 0

1526. 13/04/1969 EC1 Ajax Spartak Trnava 3 - 0

1527. 05/03/1969 EC1 Ajax Benfica 3 - 0

1528. 19/02/1969 EC1 Benfica Ajax 1 - 3

1529. 12/02/1969 EC1 Ajax Benfica 1 - 3

1530. 22/01/1969 EC3 Glasgow Rangers DWS 2 - 1

1531. 15/01/1969 EC3 DWS Glasgow Rangers 0 - 2

1532. 28/11/1968 EC1 Fenerbahçe Ajax 0 - 2

1533. 27/11/1968 EC2 1. FC Köln ADO 3 - 0

1534. 13/11/1968 EC1 Ajax Fenerbahçe 2 - 0

1535. 12/11/1968 EC2 ADO 1. FC Köln 0 - 1

1536. 30/10/1968 EC3 DWS Chelsea 0 - 0

1537. 23/10/1968 EC3 Chelsea DWS 0 - 0

1538. 03/10/1968 EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

1539. 02/10/1968 EC1 Ajax 1. FC Nürnberg 4 - 0

1540. 01/10/1968 EC3 Dundalk DOS 2 - 1

1541. 25/09/1968 EC3 DWS Beerschot AC 2 - 1

1542. 19/09/1968 EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

1543. 18/09/1968 EC1 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

1544. 17/09/1968 EC3 Feyenoord Newcastle United 2 - 0

1545. 11/09/1968 EC3 DOS Dundalk 1 - 1

1546. 11/09/1968 EC3 Beerschot AC DWS 1 - 1

1547. 11/09/1968 EC3 Newcastle United Feyenoord 4 - 0

1548. 29/11/1967 EC2 Cardiff City NAC 4 - 1

1549. 15/11/1967 EC2 NAC Cardiff City 1 - 1

1550. 12/10/1967 EC3 Real Zaragoza DOS 3 - 1

1551. 12/10/1967 EC2 NAC Floriana FC 1 - 0

1552. 11/10/1967 EC1 Real Madrid Ajax 2 - 1

1553. 04/10/1967 EC3 Dundee FC DWS 3 - 0

1554. 27/09/1967 EC3 DWS Dundee FC 2 - 1

1555. 21/09/1967 EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

1556. 20/09/1967 EC1 Ajax Real Madrid 1 - 1

1557. 14/09/1967 EC3 DOS Real Zaragoza 3 - 2

1558. 08/03/1967 EC1 Dukla Praag Ajax 2 - 1

1559. 01/03/1967 EC1 Ajax Dukla Praag 1 - 1

1560. 14/12/1966 EC1 Liverpool Ajax 2 - 2

1561. 07/12/1966 EC1 Ajax Liverpool 5 - 1

1562. 16/11/1966 EC2 Sparta Servette FC Genève 1 - 0

1563. 09/11/1966 EC2 Servette FC Genève Sparta 2 - 0

1564. 09/11/1966 EC3 West Bromwich Albion DOS 5 - 2

1565. 02/11/1966 EC3 DOS West Bromwich Albion 1 - 1

1566. 26/10/1966 EC3 Leeds United DWS 5 - 1

1567. 18/10/1966 EC3 DWS Leeds United 1 - 3

1568. 05/10/1966 EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

1569. 05/10/1966 EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

1570. 28/09/1966 EC1 Ajax Besiktas 2 - 0

1571. 21/09/1966 EC3 FC Basel DOS 2 - 2

1572. 18/09/1966 EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

1573. 13/09/1966 EC3 DOS FC Basel 2 - 1

1574. 07/10/1965 EC2 Celtic Go Ahead 1 - 0

1575. 06/10/1965 EC3 Barcelona DOS 7 - 1

1576. 29/09/1965 EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

1577. 22/09/1965 EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

1578. 16/09/1965 EC3 DOS Barcelona 0 - 0

1579. 08/09/1965 EC1 Feyenoord Real Madrid 2 - 1

1580. 10/03/1965 EC1 Vasas Gyor DWS 1 - 0

1581. 24/02/1965 EC1 DWS Vasas Gyor 1 - 1

1582. 09/12/1964 EC3 FC Luik DOS 2 - 0

1583. 19/11/1964 EC3 DOS FC Luik 0 - 2

1584. 18/11/1964 EC1 Ski og Lyn DWS 1 - 3

1585. 04/11/1964 EC1 DWS Ski og Lyn 5 - 0

1586. 13/10/1964 EC3 DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

1587. 07/10/1964 EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

1588. 07/10/1964 EC2 Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

1589. 30/09/1964 EC3 Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

1590. 23/09/1964 EC2 Torino Fortuna ' 54 3 - 1

1591. 16/09/1964 EC1 DWS Fenerbahçe 3 - 1

1592. 11/03/1964 EC1 FC Zürich PSV 3 - 1

1593. 04/03/1964 EC1 PSV FC Zürich 1 - 0

1594. 27/11/1963 EC1 PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

1595. 13/11/1963 EC1 Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

1596. 15/10/1963 EC3 Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

1597. 15/10/1963 EC2 Manchester United Willem II 6 - 1

1598. 09/10/1963 EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

1599. 25/09/1963 EC3 DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

1600. 25/09/1963 EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

1601. 25/09/1963 EC2 Willem II Manchester United 1 - 1

1602. 08/05/1963 EC1 Benfica Feyenoord 3 - 1

1603. 10/04/1963 EC1 Feyenoord Benfica 0 - 0

1604. 13/03/1963 EC1 Feyenoord Stade de Reims 1 - 1

1605. 06/02/1963 EC1 Stade de Reims Feyenoord 0 - 1

1606. 12/12/1962 EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 0

1607. 12/12/1962 EC3 Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

1608. 28/11/1962 EC1 Vasas Boedapest Feyenoord 2 - 2

1609. 27/11/1962 EC3 Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

1610. 14/11/1962 EC1 Feyenoord Vasas Boedapest 1 - 1

1611. 17/10/1962 EC1 Feyenoord Servette FC Genève 3 - 1

1612. 17/10/1962 EC3 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

1613. 03/10/1962 EC2 Sparta Lausanne Sports 4 - 2

1614. 19/09/1962 EC1 Feyenoord Servette FC Genève 1 - 3

1615. 19/09/1962 EC2 Lausanne Sports Sparta 3 - 0

1616. 12/09/1962 EC1 Servette FC Genève Feyenoord 1 - 3

1617. 12/09/1962 EC3 Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

1618. 29/11/1961 EC2 Ujpest Dozsa Ajax 3 - 1

1619. 15/11/1961 EC1 Tottenham Hotspur Feyenoord 1 - 1

1620. 02/11/1961 EC2 Ajax Ujpest Dozsa 2 - 1

1621. 01/11/1961 EC1 Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 3

1622. 13/09/1961 EC1 Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

1623. 06/09/1961 EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

1624. 07/09/1960 EC1 Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1625. 31/08/1960 EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

1626. 30/03/1960 EC1 Glasgow Rangers Sparta 3 - 2

1627. 16/03/1960 EC1 Glasgow Rangers Sparta 0 - 1

1628. 09/03/1960 EC1 Sparta Glasgow Rangers 2 - 3

1629. 25/11/1959 EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1630. 05/11/1959 EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

1631. 25/10/1959 EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1632. 08/10/1958 EC1 Sporting Lissabon DOS 2 - 1

1633. 01/10/1958 EC1 DOS Sporting Lissabon 3 - 4

1634. 26/02/1958 EC1 Vasas Boedapest Ajax 4 - 0

1635. 05/02/1958 EC1 Ajax Vasas Boedapest 2 - 2

1636. 27/11/1957 EC1 Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

1637. 20/11/1957 EC1 SC Wismut Karl-Marx-Stadt Ajax 1 - 3

1638. 08/11/1956 EC1 Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1639. 03/11/1956 EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

1640. 01/11/1955 EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

1641. 21/09/1955 EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1