Tweet
NL-clubs kwal. Europa Cup 3
(Jaarbeurssteden beker, UEFA Cup en Europa League)
110 wedstrijden
Gewonnen: 50 (45.45%)
Gelijk: 25 (22.73%)
Verloren: 35(31.82%)
Voor: 179
Tegen: 116


    Balans per club
  Club Seiz.   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. AZ 6 20 11 2 7 32 20

2. PSV 6 16 12 1 3 35 5

3. FC Twente 4 14 7 5 2 29 9

4. FC Utrecht 3 14 6 5 3 23 14

5. Feyenoord 4 8 2 2 4 9 13

6. Vitesse 3 8 1 2 5 9 17

7. NAC 1 6 4 0 2 14 10

8. Ajax 3 6 3 1 2 10 5

9. SC Heerenveen 2 6 1 2 3 6 6

10. ADO Den Haag 1 4 3 0 1 6 5

11. Heracles 1 2 0 2 0 1 1

12. FC Groningen 1 2 0 1 1 1 2

13. PEC Zwolle 1 2 0 1 1 2 4

14. Go Ahead Eagles 1 2 0 1 1 2 5


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Europa Cup 3 846 358 190 298 1307 1076

Champions League 266 83 72 111 292 364

Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195

Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199

Kwal. Europa Cup 3 110 50 25 35 179 116

Kwal. Champions League 58 20 18 20 88 74



06/08/2015: Istanbul Basaksehir - AZ 1 - 2

winst gelijk verlies
nr. datum ronde thuis uit uitslag
2006/2007
1. 10-aug 2R FC Twente FC Levadia Tallinn 1 - 1

2. 24-aug 2R(r) FC Levadia Tallinn FC Twente 1 - 0

2009/2010
3. 16-jul 2R NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

4. 23-jul 2R(r) Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

5. 30-jul 3R Polonia Warschau NAC 0 - 1

6. 30-jul 3R PSV Cherno More Varna 1 - 0

7. 06-aug 3R(r) Cherno More Varna PSV 0 - 1

8. 06-aug 3R(r) NAC Polonia Warschau 3 - 1

9. 20-aug 4R Ajax Slovan Bratislava 5 - 0

10. 20-aug 4R FC Twente FK Qarabag 3 - 1

11. 20-aug 4R NAC Villarreal 1 - 3

12. 20-aug 4R Bnei Yehuda PSV 0 - 1

13. 20-aug 4R PAOK Saloniki SC Heerenveen 1 - 1

14. 27-aug 4R(r) SC Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

15. 27-aug 4R(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

16. 27-aug 4R(r) Villarreal NAC 6 - 1

17. 27-aug 4R(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

18. 27-aug 4R(r) Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

2010/2011
19. 15-jul 2R FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

20. 22-jul 2R(r) KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

21. 29-jul 3R FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

22. 29-jul 3R AZ IFK Göteborg 2 - 0

23. 05-aug 3R(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

24. 05-aug 3R(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

25. 19-aug 4R Celtic FC Utrecht 2 - 0

26. 19-aug 4R Feyenoord AA Gent 1 - 0

27. 19-aug 4R Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

28. 19-aug 4R AZ FC Aktobe 2 - 0

29. 26-aug 4R(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

30. 26-aug 4R(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

31. 26-aug 4R(r) AA Gent Feyenoord 2 - 0

32. 26-aug 4R(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

2011/2012
33. 14-jul 2R FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

34. 21-jul 2R(r) ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

35. 28-jul 3R Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

36. 28-jul 3R AZ FK Jablonec 2 - 0

37. 04-aug 3R(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

38. 04-aug 3R(r) ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

39. 18-aug 4R SV Ried PSV 0 - 0

40. 18-aug 4R Aalesunds FK AZ 2 - 1

41. 25-aug 4R(r) PSV SV Ried 5 - 0

42. 25-aug 4R(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
43. 05-jul 1R FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

44. 12-jul 1R(r) UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

45. 19-jul 2R Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

46. 19-jul 2R FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

47. 26-jul 2R(r) Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

48. 26-jul 2R(r) FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

49. 02-aug 3R FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

50. 02-aug 3R Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

51. 02-aug 3R SC Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

52. 09-aug 3R(r) Rapid Boekarest SC Heerenveen 1 - 0

53. 09-aug 3R(r) Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

54. 09-aug 3R(r) FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

55. 23-aug 4R FK Zeta PSV 0 - 5

56. 23-aug 4R Bursaspor FC Twente 3 - 1

57. 23-aug 4R Molde FK SC Heerenveen 2 - 0

58. 23-aug 4R Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

59. 23-aug 4R Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

60. 30-aug 4R(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

61. 30-aug 4R(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

62. 30-aug 4R(r) SC Heerenveen Molde FK 1 - 2

63. 30-aug 4R(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

64. 30-aug 4R(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
65. 18-jul 2R FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

66. 25-jul 2R(r) FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

67. 01-aug 3R Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

68. 08-aug 3R(r) Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

69. 22-aug 4R Atromitos AZ 1 - 3

70. 22-aug 4R FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

71. 29-aug 4R(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

72. 29-aug 4R(r) AZ Atromitos 0 - 2

2014/2015
73. 17-jul 2R Aberdeen FC Groningen 0 - 0

74. 24-jul 2R(r) FC Groningen Aberdeen 1 - 2

75. 31-jul 3R PSV SKN St. Pölten 1 - 0

76. 07-aug 3R(r) SKN St. Pölten PSV 2 - 3

77. 21-aug 4R Zorja Loehansk Feyenoord 1 - 1

78. 21-aug 4R FK Qarabag FC Twente 0 - 0

79. 21-aug 4R PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

80. 21-aug 4R PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

81. 28-aug 4R(r) Feyenoord Zorja Loehansk 4 - 3

82. 28-aug 4R(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

83. 28-aug 4R(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

84. 28-aug 4R(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

2015/2016
85. 02-jul 1R Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

86. 09-jul 1R(r) Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

87. 30-jul 3R AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

88. 30-jul 3R Southampton Vitesse 3 - 0

89. 06-aug 3R(r) Vitesse Southampton 0 - 2

90. 06-aug 3R(r) Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

91. 20-aug 4R Ajax FK Jablonec 1 - 0

92. 20-aug 4R FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

93. 27-aug 4R(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

94. 27-aug 4R(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
95. 28-jul 3R AZ PAS Giannina 1 - 0

96. 28-jul 3R Heracles FC Arouca 1 - 1

97. 04-aug 3R(r) FC Arouca Heracles 0 - 0

98. 04-aug 3R(r) PAS Giannina AZ 1 - 2

99. 18-aug 4R FK Vojvodina AZ 0 - 3

100. 25-aug 4R(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
101. 13-jul 2R Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

102. 20-jul 2R(r) FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

103. 27-jul 3R FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

104. 27-jul 3R PSV NK Osijek 0 - 1

105. 03-aug 3R(r) NK Osijek PSV 1 - 0

106. 03-aug 3R(r) Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

107. 16-aug 4R FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

108. 17-aug 4R Ajax Rosenborg BK 0 - 1

109. 24-aug 4R(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

110. 24-aug 4R(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

nr. datum thuis uit uitslag
2006/2007
1. 10-aug FC Twente FC Levadia Tallinn 1 - 1

2. 24-aug FC Levadia Tallinn FC Twente 1 - 0

2009/2010
3. 16-jul NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

4. 23-jul Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

5. 30-jul Polonia Warschau NAC 0 - 1

6. 30-jul PSV Cherno More Varna 1 - 0

7. 06-aug Cherno More Varna PSV 0 - 1

8. 06-aug NAC Polonia Warschau 3 - 1

9. 20-aug Ajax Slovan Bratislava 5 - 0

10. 20-aug FC Twente FK Qarabag 3 - 1

11. 20-aug NAC Villarreal 1 - 3

12. 20-aug Bnei Yehuda PSV 0 - 1

13. 20-aug PAOK Saloniki SC Heerenveen 1 - 1

14. 27-aug SC Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

15. 27-aug PSV Bnei Yehuda 1 - 0

16. 27-aug Villarreal NAC 6 - 1

17. 27-aug FK Qarabag FC Twente 0 - 0

18. 27-aug Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

2010/2011
19. 15-jul FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

20. 22-jul KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

21. 29-jul FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

22. 29-jul AZ IFK Göteborg 2 - 0

23. 05-aug IFK Göteborg AZ 1 - 0

24. 05-aug FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

25. 19-aug Celtic FC Utrecht 2 - 0

26. 19-aug Feyenoord AA Gent 1 - 0

27. 19-aug Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

28. 19-aug AZ FC Aktobe 2 - 0

29. 26-aug FC Aktobe AZ 2 - 1

30. 26-aug PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

31. 26-aug AA Gent Feyenoord 2 - 0

32. 26-aug FC Utrecht Celtic 4 - 0

2011/2012
33. 14-jul FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

34. 21-jul ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

35. 28-jul Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

36. 28-jul AZ FK Jablonec 2 - 0

37. 04-aug FK Jablonec AZ 1 - 1

38. 04-aug ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

39. 18-aug SV Ried PSV 0 - 0

40. 18-aug Aalesunds FK AZ 2 - 1

41. 25-aug PSV SV Ried 5 - 0

42. 25-aug AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
43. 05-jul FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

44. 12-jul UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

45. 19-jul Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

46. 19-jul FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

47. 26-jul Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

48. 26-jul FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

49. 02-aug FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

50. 02-aug Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

51. 02-aug SC Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

52. 09-aug Rapid Boekarest SC Heerenveen 1 - 0

53. 09-aug Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

54. 09-aug FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

55. 23-aug FK Zeta PSV 0 - 5

56. 23-aug Bursaspor FC Twente 3 - 1

57. 23-aug Molde FK SC Heerenveen 2 - 0

58. 23-aug Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

59. 23-aug Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

60. 30-aug AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

61. 30-aug Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

62. 30-aug SC Heerenveen Molde FK 1 - 2

63. 30-aug FC Twente Bursaspor 4 - 1

64. 30-aug PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
65. 18-jul FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

66. 25-jul FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

67. 01-aug Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

68. 08-aug Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

69. 22-aug Atromitos AZ 1 - 3

70. 22-aug FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

71. 29-aug Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

72. 29-aug AZ Atromitos 0 - 2

2014/2015
73. 17-jul Aberdeen FC Groningen 0 - 0

74. 24-jul FC Groningen Aberdeen 1 - 2

75. 31-jul PSV SKN St. Pölten 1 - 0

76. 07-aug SKN St. Pölten PSV 2 - 3

77. 21-aug Zorja Loehansk Feyenoord 1 - 1

78. 21-aug FK Qarabag FC Twente 0 - 0

79. 21-aug PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

80. 21-aug PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

81. 28-aug Feyenoord Zorja Loehansk 4 - 3

82. 28-aug Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

83. 28-aug FC Twente FK Qarabag 1 - 1

84. 28-aug Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

2015/2016
85. 02-jul Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

86. 09-jul Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

87. 30-jul AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

88. 30-jul Southampton Vitesse 3 - 0

89. 06-aug Vitesse Southampton 0 - 2

90. 06-aug Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

91. 20-aug Ajax FK Jablonec 1 - 0

92. 20-aug FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

93. 27-aug FK Jablonec Ajax 0 - 0

94. 27-aug AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
95. 28-jul AZ PAS Giannina 1 - 0

96. 28-jul Heracles FC Arouca 1 - 1

97. 04-aug FC Arouca Heracles 0 - 0

98. 04-aug PAS Giannina AZ 1 - 2

99. 18-aug FK Vojvodina AZ 0 - 3

100. 25-aug AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
101. 13-jul Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

102. 20-jul FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

103. 27-jul FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

104. 27-jul PSV NK Osijek 0 - 1

105. 03-aug NK Osijek PSV 1 - 0

106. 03-aug Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

107. 16-aug FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

108. 17-aug Ajax Rosenborg BK 0 - 1

109. 24-aug Rosenborg BK Ajax 3 - 2

110. 24-aug Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0



18/08/2011: Aalesunds FK - AZ 2 - 1
Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.
Duels
kwal. Europa Cup 3
1. Robbert Schilder 15

2. Wout Brama 14

3. Willem Janssen 13

4. Dirk Marcellis 12

5. Nick Viergever 11

6. Maarten Martens 11

7. Wesley Verhoek 11

8. Lex Immers 10

9. Jeffrey Gouweleeuw 10

10. Markus Henriksen 10

>> Volledige lijst
Topscorers
kwal. Europa Cup 3
1. Leroy Fer 7

2. Ricky van Wolfswinkel 6

3. Nacer Chadli 5

4. Tim Matavz 4

5. Luis Suárez 4

6. Glynor Plet 4

7. Edwin de Graaf 4

8. Georginio Wijnaldum 4

9. Jacob Mulenga 4

10. Pontus Wernbloom 4

>> Volledige lijst

Duels
kwal. Europa Cup 3
1. Oleg Shatov 5

2. Vit Benes 4

3. Vladimir Gabulov 4

4. Jucilei 4

5. Artur Kotenko 4

6. Leandro 4

7. Andi Lila 4

8. Maksim Medvedev 4

9. Cristian Oros 4

10. Rashad Sadygov 4

>> Volledige lijst
Topscorers
kwal. Europa Cup 3
1. Samuel Adegbenro 3

2. Václav Kadlec 3

3. Omar Er Rafik 3

4. Giuseppe Rossi 3

5. Samuel Eto'o 3

6. Murat Tleshev 2

7. Michael Barrantes 2

8. Pablo Batalla 2

9. Maksym Bilyi 2

10. Zoltán Gera 2

>> Volledige lijst

Tegendoelpunten
kwal. Europa Cup 3
1. Erwin Mulder 13

2. Piet Velthuizen 12

3. Esteban Alvarado 12

4. Jelle Ten Rouwelaar 10

5. Erik Cummins 5

6. Eloy Room 5

7. Robbin Ruiter 5

8. Gino Coutinho 5

9. Kristoffer Nordfeldt 5

10. Nikolay Mihaylov 5

>> Volledige lijst
Tegendoelpunten
kwal. Europa Cup 3
1. Milos Bulatovic 14

2. Levan Bubuteishvili 8

3. Sten Grytebust 7

4. David Bicik 7

5. Ivan Periánez 6

6. Eemeli Reponen 6

7. Oleksandr Borysenko 5

8. Scott Carson 5

9. Thomas Gebauer 5

10. Mykyta Shevchenko 5

>> Volledige lijst

Eigen doelpunten
kwal. Europa Cup 3
-
Eigen doelpunten
kwal. Europa Cup 3
1. Maksym Bilyi 1

2. Mamatou Coulibaly 1

3. Kazimieras Gnedojus 1

4. Entonio Pashaj 1

>> Volledige lijst


20/08/2009: Ajax - Slovan Bratislava 5 - 0

Grootste zege(s) kwal. Europa Cup 3
30/08/2012 PSV FK Zeta 9 - 0


Grootste nederla(a)g(en) kwal. Europa Cup 3
27/08/2009 Villarreal NAC 6 - 1

30/08/2012 AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5


Coaches kwal. Europa Cup 3   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Fred Rutten 16 8 4 4 27 16

2. Gertjan Verbeek 12 5 1 6 18 15

3. Steve McClaren 10 7 2 1 27 6

4. John van den Brom 8 6 1 1 14 5

5. Ton du Chatinier 6 4 1 1 13 4

6. Robert Maaskant 6 4 0 2 14 10

7. Phillip Cocu 6 4 0 2 7 4

8. Erik ten Hag 6 2 3 1 6 5

9. Maurice Steijn 4 3 0 1 6 5

10. Marco van Basten 4 1 0 3 5 5

11. Ronald Koeman 4 0 1 3 3 7

12. Peter Bosz 4 0 1 3 2 8

13. Dick Advocaat 2 2 0 0 14 0

14. Martin Jol 2 2 0 0 7 1

15. Frank de Boer 2 1 1 0 1 0

16. Mario Been 2 1 0 1 1 2

17. Alfred Schreuder 2 0 2 0 1 1

18. Trond Sollied 2 0 2 0 1 1

19. John Stegeman 2 0 2 0 1 1

20. Jan Wouters 2 0 1 1 4 5

21. Erwin van de Looi 2 0 1 1 1 2

22. Ron Jans 2 0 1 1 2 4

23. Dennis Demmers 2 0 1 1 2 5

24. Marcel Keizer 2 0 0 2 2 4


Coaches kwal. Europa Cup 3   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Guus Hiddink 4 4 0 0 10 0

2. Vitezslav Lavicka 4 2 2 0 8 4

3. Gurban Gurbanov 4 0 3 1 2 4

4. Ernesto Valverde 2 2 0 0 9 2

5. Ronald Koeman 2 2 0 0 5 0

6. Ole Gunnar Solskjćr 2 2 0 0 4 1

7. Kare Ingebrigtsen 2 2 0 0 4 2

8. Dorinel Munteanu 2 2 0 0 3 1

9. Zoran Zekic 2 2 0 0 2 0

10. Thomas Doll 2 1 1 0 5 2

11. Michel Leflochmoan 2 1 1 0 5 4

12. Cosmin Contra 2 1 1 0 3 2

13. Tarmo Rüütli 2 1 1 0 2 1

14. Derek McInnes 2 1 1 0 2 1

15. Neophytos Larkou 2 1 0 1 3 1

16. Francky Dury 2 1 0 1 2 1

17. Roberto Mancini 2 1 0 1 2 1

18. Georgios Paraschos 2 1 0 1 3 3

19. Ertugrul Saglam 2 1 0 1 4 5

20. Marius Sumudica 2 1 0 1 3 4

21. Vladimir Mukhanov 2 1 0 1 2 3

22. Jonas Olsson 2 1 0 1 1 2

23. Neil Lennon 2 1 0 1 2 4

24. Ioan Sabau 2 1 0 1 1 4

25. Igor Kriushenko 2 1 0 1 1 5

26. Kent Bergersen 2 1 0 1 2 7

27. Nenad Bjelica 2 0 2 0 2 2

28. Lito Vidigal 2 0 2 0 1 1

29. Fernando Santos 2 0 2 0 1 1

30. Yuriy Vernydub 2 0 1 1 4 5

31. Jaroslav Silhavy 2 0 1 1 0 1

32. Emil Velev 2 0 1 1 5 7

33. Zoran Popovic 2 0 1 1 1 3

34. Frantisek Komnacky 2 0 1 1 1 3

35. Nenad Lalatovic 2 0 1 1 0 3

36. Sulejman Starova 2 0 1 1 1 5

37. Job Dragtsma 2 0 1 1 1 6

38. Paul Gludovatz 2 0 1 1 0 5

39. Herbert Gager 2 0 0 2 2 4

40. Giannis Petrakis 2 0 0 2 1 3

41. Guy Luzon 2 0 0 2 0 2

42. Nikola Spasov 2 0 0 2 0 2

43. Gediminas Jarmalavicius 2 0 0 2 2 5

44. Rolf Fringer 2 0 0 2 1 4

45. Abdullah Avci 2 0 0 2 1 4

46. Jacek Grembocki 2 0 0 2 1 4

47. Sergei Borovsky 2 0 0 2 0 3

48. Miroslav Koubek 2 0 0 2 0 4

49. Slava Gabrielyan 2 0 0 2 0 8

50. Lluis Miguel Aloy 2 0 0 2 0 9

51. Rade Vesovic 2 0 0 2 0 14

52. Michal Hipp 1 0 0 1 1 2

53. Dušan Uhrin 1 0 0 1 0 5