Tweet
NL-clubs 1e ronde
398 wedstrijden
Gewonnen: 212 (53.27%)
Gelijk: 73 (18.34%)
Verloren: 113(28.39%)
Voor: 859
Tegen: 458


    Balans per club
  Club   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Feyenoord 67 43 10 14 172 63

2. Ajax 66 37 12 17 167 59

3. PSV 51 28 11 12 126 51

4. FC Twente 34 15 6 13 53 49

5. FC Utrecht 20 10 3 7 33 28

6. Vitesse 18 9 5 4 23 16

7. Roda JC 18 8 1 9 40 26

8. FC Groningen 16 7 3 6 23 17

9. Sparta 15 9 3 3 43 15

10. DOS 14 4 3 7 23 36

11. SC Heerenveen 13 8 2 3 31 17

12. AZ ' 67 10 7 2 1 32 5

13. AZ 8 5 2 1 16 12

14. FC Den Haag 8 4 2 2 14 5

15. DWS 6 4 1 1 9 7

16. NEC 6 2 2 2 5 5

17. Willem II 6 2 1 3 9 12

18. NAC 6 2 1 3 3 9

19. FC Amsterdam 2 2 0 0 12 0

20. ADO 2 2 0 0 6 1

21. Stad Utrecht 2 2 0 0 5 3

22. Fortuna Sittard 2 1 1 0 3 0

23. Haarlem 2 1 1 0 5 4

24. Fortuna ' 54 2 0 1 1 3 5

25. Rapid JC 2 0 0 2 3 6

26. Go Ahead 2 0 0 2 0 7


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Europa Cup 3 252 133 44 75 528 298

Europa Cup 2 76 41 15 20 149 78

Europa Cup 1 70 38 14 18 182 82


Europa Cup wedstrijden per ronde
1R (4)1R(r) (4)2R (13)
2R(r) (13)3R (36)3R(r) (36)
4R (31)4R(r) (31)G-W1 (66)
G-W2 (66)G-W3 (66)G-W4 (66)
G-W5 (48)G-W6 (48)G1-W1 (10)
G1-W2 (10)G1-W3 (10)G1-W4 (10)
G1-W5 (10)G1-W6 (10)G2-W1 (2)
G2-W2 (2)G2-W3 (2)G2-W4 (2)
G2-W5 (2)G2-W6 (2)1R (198)
1R(r) (198)1R(b) (2)2R (144)
2R(r) (144)2R(b) (1)3R (59)
3R(r) (59)4R (9)4R(r) (9)
1/4 F (64)1/4 F(r) (64)1/4 F(b) (2)
1/2 F (31)1/2 F(r) (31)Finale (17)
Finale (r) (5)


28/09/1983: FC Groningen - Atletico Madrid 3 - 0

winst gelijk verlies
nr. datum soort thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1958/1959
5. 01-okt EC1 DOS Sporting Lissabon 3 - 4

6. 08-okt EC1 Sporting Lissabon DOS 2 - 1

1959/1960
7. 25-okt EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

8. 05-nov EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

9. 25-nov EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
10. 31-aug EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

11. 07-sep EC1 Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
12. 06-sep EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

13. 13-sep EC1 Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

1962/1963
14. 12-sep EC1 Servette FC Genčve Feyenoord 1 - 3

15. 12-sep EC3 Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

16. 19-sep EC1 Feyenoord Servette FC Genčve 1 - 3

17. 19-sep EC2 Lausanne Sports Sparta 3 - 0

18. 03-okt EC2 Sparta Lausanne Sports 4 - 2

19. 17-okt EC3 Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

20. 17-okt EC1 Feyenoord Servette FC Genčve 3 - 1

1963/1964
21. 25-sep EC3 DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

22. 25-sep EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

23. 25-sep EC2 Willem II Manchester United 1 - 1

24. 09-okt EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

25. 15-okt EC2 Manchester United Willem II 6 - 1

26. 15-okt EC3 Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

1964/1965
27. 16-sep EC1 DWS Fenerbahçe 3 - 1

28. 23-sep EC2 Torino Fortuna ' 54 3 - 1

29. 30-sep EC3 Kjřbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

30. 07-okt EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

31. 07-okt EC2 Fortuna ' 54 Torino 2 - 2

32. 13-okt EC3 DOS Kjřbenhavns Boldklub 2 - 1

1965/1966
33. 08-sep EC1 Feyenoord Real Madrid 2 - 1

34. 16-sep EC3 DOS Barcelona 0 - 0

35. 22-sep EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

36. 29-sep EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

37. 06-okt EC3 Barcelona DOS 7 - 1

38. 07-okt EC2 Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
39. 13-sep EC3 DOS FC Basel 2 - 1

40. 18-sep EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

41. 21-sep EC3 FC Basel DOS 2 - 2

42. 28-sep EC1 Ajax Besiktas 2 - 0

43. 05-okt EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

44. 05-okt EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

1967/1968
45. 14-sep EC3 DOS Real Zaragoza 3 - 2

46. 20-sep EC1 Ajax Real Madrid 1 - 1

47. 21-sep EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

48. 27-sep EC3 DWS Dundee FC 2 - 1

49. 04-okt EC3 Dundee FC DWS 3 - 0

50. 11-okt EC1 Real Madrid Ajax 2 - 1

51. 12-okt EC2 NAC Floriana FC 1 - 0

52. 12-okt EC3 Real Zaragoza DOS 3 - 1

1968/1969
53. 11-sep EC3 DOS Dundalk 1 - 1

54. 11-sep EC3 Beerschot AC DWS 1 - 1

55. 11-sep EC3 Newcastle United Feyenoord 4 - 0

56. 17-sep EC3 Feyenoord Newcastle United 2 - 0

57. 18-sep EC1 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

58. 19-sep EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

59. 25-sep EC3 DWS Beerschot AC 2 - 1

60. 01-okt EC3 Dundalk DOS 2 - 1

61. 02-okt EC1 Ajax 1. FC Nürnberg 4 - 0

62. 03-okt EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

1969/1970
63. 09-sep EC3 FC Rouen FC Twente 2 - 0

64. 17-sep EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

65. 17-sep EC1 KR Reijkjavik Feyenoord 2 - 12

66. 17-sep EC3 Hannover 96 Ajax 2 - 1

67. 24-sep EC3 Ajax Hannover 96 3 - 0

68. 30-sep EC3 FC Twente FC Rouen 1 - 0

69. 30-sep EC1 Feyenoord KR Reijkjavik 4 - 0

70. 01-okt EC2 PSV Rapid Wien 4 - 2

1970/1971
71. 02-sep EC3 AEK Athene FC Twente 0 - 1

72. 08-sep EC3 FC Twente AEK Athene 3 - 0

73. 16-sep EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

74. 16-sep EC1 Feyenoord UTA Arad 1 - 1

75. 16-sep EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

76. 23-sep EC3 Sparta IA Akranes 6 - 0

77. 29-sep EC3 IA Akranes Sparta 0 - 9

78. 30-sep EC1 Ajax 17. Nentori Tirana 2 - 0

79. 30-sep EC1 UTA Arad Feyenoord 0 - 0

80. 30-sep EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

1971/1972
81. 14-sep EC3 FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

82. 15-sep EC3 Chemie Halle PSV 0 - 0

83. 15-sep EC1 Feyenoord Olympiakos Nicosia 8 - 0

84. 15-sep EC1 Ajax 1. FC Dynamo Dresden 2 - 0

85. 16-sep EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

86. 22-sep EC1 Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

87. 28-sep EC3 Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

88. 29-sep EC2 Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

89. 29-sep EC3 PSV Chemie Halle

90. 29-sep EC1 1. FC Dynamo Dresden Ajax 0 - 0

1972/1973
91. 13-sep EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

92. 13-sep EC3 Dinamo Tblisi FC Twente 3 - 2

93. 13-sep EC3 Feyenoord US Rumelange 9 - 0

94. 27-sep EC3 US Rumelange Feyenoord 0 - 12

95. 27-sep EC3 FC Twente Dinamo Tblisi 2 - 0

96. 27-sep EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
97. 19-sep EC2 NAC FC Magdeburg 0 - 0

98. 19-sep EC3 Dundee FC FC Twente 1 - 3

99. 19-sep EC3 Östers Växjö Feyenoord 1 - 3

100. 03-okt EC2 FC Magdeburg NAC 2 - 0

101. 03-okt EC3 Feyenoord Östers Växjö 2 - 1

102. 03-okt EC3 FC Twente Dundee FC 4 - 2

1974/1975
103. 18-sep EC3 Stoke City Ajax 1 - 1

104. 18-sep EC3 FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

105. 18-sep EC3 Ipswich Town FC Twente 2 - 2

106. 18-sep EC1 Feyenoord Coleraine 7 - 0

107. 18-sep EC2 PSV FC Ards 10 - 0

108. 22-sep EC3 Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

109. 02-okt EC3 Ajax Stoke City 0 - 0

110. 02-okt EC3 FC Twente Ipswich Town 1 - 1

111. 02-okt EC1 Coleraine Feyenoord 1 - 4

112. 02-okt EC2 FC Ards PSV 1 - 4

1975/1976
113. 16-sep EC3 Glentoran Ajax 1 - 6

114. 17-sep EC1 Linfield PSV 1 - 2

115. 17-sep EC3 Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

116. 17-sep EC2 Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

117. 01-okt EC3 Ajax Glentoran 8 - 0

118. 01-okt EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

119. 01-okt EC3 Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

120. 01-okt EC1 PSV Linfield 8 - 0

1976/1977
121. 15-sep EC2 Anderlecht Roda JC 2 - 1

122. 15-sep EC1 Dundalk PSV 1 - 1

123. 15-sep EC3 Feyenoord Djurgĺrdens IF 3 - 0

124. 15-sep EC3 Ajax Manchester United 1 - 0

125. 29-sep EC2 Roda JC Anderlecht 2 - 3

126. 29-sep EC1 PSV Dundalk 6 - 0

127. 29-sep EC3 Djurgĺrdens IF Feyenoord 2 - 1

128. 29-sep EC3 Manchester United Ajax 2 - 0

1977/1978
129. 14-sep EC1 Lillestrom SK Ajax 2 - 0

130. 14-sep EC2 Glasgow Rangers FC Twente 0 - 0

131. 14-sep EC3 Glenavon PSV 2 - 6

132. 14-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 11 - 1

133. 27-sep EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 5

134. 28-sep EC1 Ajax Lillestrom SK 4 - 0

135. 28-sep EC2 FC Twente Glasgow Rangers 3 - 0

136. 28-sep EC3 PSV Glenavon 5 - 0

1978/1979
137. 13-sep EC2 AZ ' 67 Ipswich Town 0 - 0

138. 13-sep EC1 Fenerbahçe PSV 2 - 1

139. 13-sep EC3 FC Twente Manchester City 1 - 1

140. 13-sep EC3 Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

141. 27-sep EC3 Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

142. 27-sep EC3 Manchester City FC Twente 3 - 2

143. 27-sep EC1 PSV Fenerbahçe 6 - 1

144. 27-sep EC2 Ipswich Town AZ ' 67 2 - 0

1979/1980
145. 19-sep EC3 Sporting Gijón PSV 0 - 0

146. 19-sep EC3 Feyenoord Everton 1 - 0

147. 19-sep EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

148. 19-sep EC1 HJK Helsinki Ajax 1 - 8

149. 03-okt EC3 PSV Sporting Gijón 1 - 0

150. 03-okt EC3 Everton Feyenoord 0 - 1

151. 03-okt EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

152. 03-okt EC1 Ajax HJK Helsinki 8 - 1

1980/1981
153. 17-sep EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0

154. 17-sep EC3 PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

155. 17-sep EC2 Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

156. 17-sep EC3 FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

157. 17-sep EC3 FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

158. 17-sep EC1 Dinamo Tirana Ajax 0 - 2

159. 30-sep EC3 Red Boys Differdange AZ ' 67 0 - 4

160. 01-okt EC3 Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

161. 01-okt EC2 Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

162. 01-okt EC3 FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

163. 01-okt EC3 IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

164. 01-okt EC1 Ajax Dinamo Tirana 1 - 0

1981/1982
165. 16-sep EC2 Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

166. 16-sep EC3 Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

167. 16-sep EC3 Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

168. 16-sep EC3 PSV Naestved 7 - 0

169. 16-sep EC1 IK Start Kristiansand AZ ' 67 1 - 3

170. 29-sep EC2 Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

171. 30-sep EC3 FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

172. 30-sep EC3 Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

173. 30-sep EC3 Naestved PSV 2 - 1

174. 30-sep EC1 AZ ' 67 IK Start Kristiansand 1 - 0

1982/1983
175. 15-sep EC2 Limerick United AZ ' 67 1 - 1

176. 15-sep EC3 Dundee United PSV 1 - 1

177. 15-sep EC3 Haarlem AA Gent 2 - 1

178. 15-sep EC3 FC Utrecht FC Porto 0 - 1

179. 15-sep EC1 Celtic Ajax 2 - 2

180. 29-sep EC1 Ajax Celtic 1 - 2

181. 29-sep EC3 AA Gent Haarlem 3 - 3

182. 29-sep EC3 PSV Dundee United 0 - 2

183. 30-sep EC2 AZ ' 67 Limerick United 1 - 0

184. 30-sep EC3 FC Porto FC Utrecht 2 - 0

1983/1984
185. 14-sep EC3 Sparta Coleraine 4 - 0

186. 14-sep EC3 PSV Ferencváros 4 - 2

187. 14-sep EC2 NEC SK Brann Bergen 1 - 1

188. 14-sep EC3 St. Mirren Feyenoord 0 - 1

189. 14-sep EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

190. 14-sep EC1 Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

191. 28-sep EC3 Coleraine Sparta 1 - 1

192. 28-sep EC3 Ferencváros PSV 0 - 2

193. 28-sep EC2 SK Brann Bergen NEC 0 - 1

194. 28-sep EC3 Feyenoord St. Mirren 2 - 0

195. 28-sep EC3 FC Groningen Atletico Madrid 3 - 0

196. 28-sep EC1 Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

1984/1985
197. 18-sep EC3 Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

198. 19-sep EC1 Feyenoord Panathinaikos 0 - 0

199. 19-sep EC2 Kjřbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

200. 19-sep EC3 ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

201. 03-okt EC3 PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

202. 03-okt EC2 Fortuna Sittard Kjřbenhavns Boldklub 3 - 0

203. 03-okt EC1 Panathinaikos Feyenoord 2 - 1

204. 03-okt EC3 Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

1985/1986
205. 11-sep EC3 Avenir Beggen PSV 0 - 2

206. 18-sep EC1 FC Porto Ajax 2 - 0

207. 18-sep EC2 FC Utrecht Dynamo Kiev 2 - 1

208. 18-sep EC3 Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

209. 18-sep EC3 Sparta Hamburger SV 2 - 0

210. 02-okt EC3 Hamburger SV Sparta 2 - 0

211. 02-okt EC3 PSV Avenir Beggen 4 - 0

212. 02-okt EC3 Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

213. 02-okt EC2 Dynamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

214. 02-okt EC1 Ajax FC Porto 0 - 0

1986/1987
215. 16-sep EC3 FC Groningen Galway United 5 - 1

216. 17-sep EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

217. 17-sep EC3 MSC Pecs Feyenoord 1 - 0

218. 17-sep EC1 PSV Bayern München 0 - 2

219. 01-okt EC1 Bayern München PSV 0 - 0

220. 01-okt EC3 Feyenoord MSC Pecs 2 - 0

221. 01-okt EC3 Galway United FC Groningen 1 - 3

222. 01-okt EC2 Ajax Bursaspor 5 - 0

1987/1988
223. 16-sep EC1 PSV Galatasaray 3 - 0

224. 16-sep EC3 Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

225. 16-sep EC3 Linzer ASK FC Utrecht 0 - 0

226. 16-sep EC2 Ujpest Dozsa FC Den Haag 1 - 0

227. 16-sep EC2 Ajax Dundalk 4 - 0

228. 30-sep EC2 Dundalk Ajax 0 - 2

229. 30-sep EC2 FC Den Haag Ujpest Dozsa 3 - 1

230. 30-sep EC3 FC Utrecht Linzer ASK 2 - 0

231. 30-sep EC1 Galatasaray PSV 2 - 0

232. 01-okt EC3 Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

1988/1989
233. 07-sep EC2 Roda JC Vitória Guimarăes 2 - 0

234. 07-sep EC3 FC Groningen Atletico Madrid 1 - 0

235. 07-sep EC3 Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

236. 05-okt EC3 Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

237. 05-okt EC3 Atletico Madrid FC Groningen 2 - 1

238. 05-okt EC2 Vitória Guimarăes Roda JC 1 - 0

1989/1990
239. 13-sep EC1 PSV FC Luzern 3 - 0

240. 13-sep EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

241. 13-sep EC3 FC Twente Club Brugge 0 - 0

242. 13-sep EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

243. 14-sep EC3 Austria Wien Ajax 1 - 0

244. 27-sep EC1 FC Luzern PSV 0 - 2

245. 27-sep EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

246. 27-sep EC3 Club Brugge FC Twente 4 - 1

247. 27-sep EC2 Ikast FS FC Groningen 1 - 2

248. 27-sep EC3 Ajax Austria Wien 0 - 3

1990/1991
249. 18-sep EC3 Roda JC AS Monaco 1 - 3

250. 19-sep EC3 Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

251. 19-sep EC3 Derry City Vitesse 0 - 1

252. 20-sep EC2 Montpellier PSV 1 - 0

253. 02-okt EC3 Vitesse Derry City 0 - 0

254. 03-okt EC3 AS Monaco Roda JC 3 - 1

255. 03-okt EC3 FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

256. 03-okt EC2 PSV Montpellier 0 - 0

1991/1992
257. 18-sep EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

258. 18-sep EC3 SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

259. 18-sep EC3 FC Groningen Rot Weiss Erfurt 0 - 1

260. 18-sep EC3 Ajax Örebro SK 3 - 0

261. 18-sep EC1 Besiktas PSV 1 - 1

262. 02-okt EC1 PSV Besiktas 2 - 1

263. 02-okt EC2 Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

264. 02-okt EC3 FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

265. 02-okt EC3 Rot Weiss Erfurt FC Groningen 1 - 0

266. 02-okt EC3 Örebro SK Ajax 0 - 1

1992/1993
267. 16-sep EC3 Casino Salzburg Ajax 0 - 3

268. 16-sep EC3 Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

269. 16-sep EC2 Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

270. 16-sep EC3 Vitesse Derry City 3 - 0

271. 29-sep EC3 Derry City Vitesse 1 - 2

272. 30-sep EC3 Ajax Casino Salzburg 3 - 1

273. 30-sep EC3 FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

274. 30-sep EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

1993/1994
275. 14-sep EC3 Karlsruher SC PSV 2 - 1

276. 15-sep EC3 Norwich City Vitesse 3 - 0

277. 15-sep EC3 FC Twente Bayern München 3 - 4

278. 17-sep EC2 Hajduk Split Ajax 1 - 0

279. 28-sep EC3 PSV Karlsruher SC 0 - 0

280. 29-sep EC3 Vitesse Norwich City 0 - 0

281. 29-sep EC3 Bayern München FC Twente 3 - 0

282. 29-sep EC2 Ajax Hajduk Split 6 - 0

1994/1995
283. 13-sep EC3 FC Twente Kispest Honved 1 - 4

284. 13-sep EC3 Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

285. 13-sep EC3 Vitesse Parma 1 - 0

286. 15-sep EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

287. 27-sep EC3 Parma Vitesse 2 - 0

288. 27-sep EC3 PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

289. 27-sep EC3 Kispest Honved FC Twente 1 - 3

290. 29-sep EC2 Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

1995/1996
291. 12-sep EC3 MyPa 47 PSV 1 - 1

292. 12-sep EC3 Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

293. 14-sep EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

294. 26-sep EC3 Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

295. 26-sep EC3 PSV MyPa 47 7 - 1

296. 28-sep EC2 Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

1996/1997
297. 10-sep EC3 CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

298. 10-sep EC3 Schalke 04 Roda JC 3 - 0

299. 12-sep EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

300. 24-sep EC3 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

301. 24-sep EC3 Roda JC Schalke 04 2 - 2

302. 26-sep EC2 PSV Dinamo Batumi 3 - 0

1997/1998
303. 16-sep EC3 Branik Maribor Ajax 1 - 1

304. 16-sep EC3 FC Twente Lillestrom SK 0 - 1

305. 16-sep EC3 Vitesse Sporting Braga 2 - 1

306. 18-sep EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

307. 30-sep EC3 Sporting Braga Vitesse 2 - 0

308. 30-sep EC3 Lillestrom SK FC Twente 1 - 2

309. 30-sep EC3 Ajax Branik Maribor 9 - 1

310. 02-okt EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

1998/1999
311. 15-sep EC3 VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

312. 15-sep EC3 Vitesse AEK Athene 3 - 0

313. 15-sep EC3 Willem II Dinamo Tblisi 3 - 0

314. 17-sep EC2 SC Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

315. 29-sep EC3 Dinamo Tblisi Willem II 0 - 3

316. 29-sep EC3 AEK Athene Vitesse 3 - 3

317. 29-sep EC3 Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

318. 01-okt EC2 Amica Wronki SC Heerenveen 0 - 1

1999/2000
319. 16-sep EC3 Ajax Dukla Banska 6 - 1

320. 16-sep EC3 Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

321. 16-sep EC3 S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

322. 30-sep EC3 Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

323. 30-sep EC3 Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

324. 30-sep EC3 Dukla Banska Ajax 1 - 3

2000/2001
325. 12-sep EC3 AA Gent Ajax 0 - 6

326. 14-sep EC3 Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

327. 14-sep EC3 Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

328. 14-sep EC3 Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

329. 26-sep EC3 Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

330. 28-sep EC3 Ajax AA Gent 3 - 0

331. 28-sep EC3 Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

332. 28-sep EC3 Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

2001/2002
333. 11-sep EC3 Roda JC Fylkir 3 - 0

334. 20-sep EC3 Ajax Apollon Limassol 2 - 0

335. 20-sep EC3 Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

336. 20-sep EC3 FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

337. 25-sep EC3 Fylkir Roda JC 1 - 3

338. 27-sep EC3 Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

339. 27-sep EC3 FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

340. 27-sep EC3 Apollon Limassol Ajax 0 - 3

2002/2003
341. 17-sep EC3 Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

342. 19-sep EC3 Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

343. 19-sep EC3 National Boekarest SC Heerenveen 3 - 0

344. 03-okt EC3 SC Heerenveen National Boekarest 2 - 0

345. 03-okt EC3 Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

346. 03-okt EC3 FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

2003/2004
347. 24-sep EC3 FC Utrecht MSK Zilina 2 - 0

348. 24-sep EC3 Newcastle United NAC 5 - 0

349. 25-sep EC3 Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

350. 25-sep EC3 Wisla Krakau NEC 2 - 1

351. 15-okt EC3 NEC Wisla Krakau 1 - 2

352. 15-okt EC3 NAC Newcastle United 0 - 1

353. 15-okt EC3 MSK Zilina FC Utrecht 0 - 4

354. 16-okt EC3 FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

2004/2005
355. 16-sep EC3 FC Utrecht Djurgĺrdens IF 4 - 0

356. 16-sep EC3 Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

357. 16-sep EC3 PAOK Saloniki AZ 2 - 3

358. 22-sep EC3 Maccabi Petach-Tikva SC Heerenveen

359. 30-sep EC3 SC Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

360. 30-sep EC3 AZ PAOK Saloniki 2 - 1

361. 30-sep EC3 Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

362. 30-sep EC3 Djurgĺrdens IF FC Utrecht 3 - 0

2005/2006
363. 15-sep EC3 Banik Ostrava SC Heerenveen 2 - 0

364. 15-sep EC3 FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

365. 15-sep EC3 AS Monaco Willem II 2 - 0

366. 15-sep EC3 Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

367. 29-sep EC3 Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

368. 29-sep EC3 Willem II AS Monaco 1 - 3

369. 29-sep EC3 AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

370. 29-sep EC3 SC Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

2006/2007
371. 14-sep EC3 Vítoria Setúbal SC Heerenveen 0 - 3

372. 14-sep EC3 AZ Kayserispor 3 - 2

373. 14-sep EC3 Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

374. 14-sep EC3 Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

375. 14-sep EC3 IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

376. 28-sep EC3 FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

377. 28-sep EC3 SC Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

378. 28-sep EC3 Kayserispor AZ 1 - 1

379. 28-sep EC3 Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

380. 28-sep EC3 Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

2007/2008
381. 20-sep EC3 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

382. 20-sep EC3 FC Groningen Fiorentina 1 - 1

383. 20-sep EC3 Getafe FC Twente 1 - 0

384. 20-sep EC3 Paços Ferreira AZ 0 - 1

385. 20-sep EC3 SC Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

386. 04-okt EC3 AZ Paços Ferreira 0 - 0

387. 04-okt EC3 Helsingborgs IF SC Heerenveen 5 - 1

388. 04-okt EC3 FC Twente Getafe 3 - 2

389. 04-okt EC3 Fiorentina FC Groningen 1 - 1

390. 04-okt EC3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

2008/2009
391. 18-sep EC3 NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

392. 18-sep EC3 Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

393. 18-sep EC3 Stade Rennais FC Twente 2 - 1

394. 18-sep EC3 FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

395. 18-sep EC3 Vítoria Setúbal SC Heerenveen 1 - 1

396. 02-okt EC3 Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

397. 02-okt EC3 FC Twente Stade Rennais 1 - 0

398. 02-okt EC3 Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

399. 02-okt EC3 Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

400. 02-okt EC3 SC Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2



15/09/1976: Dundalk - PSV 1 - 1
Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.

Duels
1e ronde
1. Willy van de Kerkhof 30

2. Piet Schrijvers 22

3. Wim Jansen 22

4. Eddy Treijtel 21

5. Hans van Breukelen 20

6. Willem van Hanegem 20

7. Gerald Vanenburg 20

8. Willy van der Kuijlen 20

9. Henk Wery 19

10. Ruud Krol 18

>> Volledige lijst
Topscorers
1e ronde
1. Ruud Geels 17

2. Willy van der Kuijlen 15

3. Willem van Hanegem 14

4. Lex Schoenmaker 10

5. Kees Kist 9

6. Harry Lubse 9

7. Hallvar Thoresen 9

8. Ronaldo 8

9. Jan Peters 8

10. Klaas-Jan Huntelaar 8

>> Volledige lijst

Duels
1e ronde
1. Kevin Beattie 6

2. George Burley 6

3. Clive Woods 6

4. Marcel Di Domenico 6

5. Trevor Whymark 6

6. Colin Viljoen 6

7. Rene Müller 6

8. Nils Johansson 5

9. Nils Jonsson 5

10. Lennart Nilsson 5

>> Volledige lijst
Topscorers
1e ronde
1. José Antonio Zaldúa 5

2. Ferenc Puskás 5

3. Ulf Kirsten 5

4. Tomasz Frankowski 4

5. Ivson 4

6. David Layne 4

7. Nikos Anastopoulos 4

8. Kálmán Kovács 3

9. Mark Falco 3

10. Bora Kostic 3

>> Volledige lijst

Tegendoelpunten
1e ronde
1. Piet Schrijvers 22

2. Sander Boschker 20

3. Nico van Zoghel 18

4. Stanley Menzo 18

5. Eddy Pieters Graafland 17

6. Pim Doesburg 17

7. Hans van Breukelen 17

8. Joop Hiele 14

9. Eddy Treijtel 14

10. Henk Timmer 12

>> Volledige lijst
Tegendoelpunten
1e ronde
1. Alain Valli 24

2. Savvakis Vasileiou 17

3. Olli Isoaho 16

4. Jean-Paul Scholtes 16

5. Einar Gudleifsson 15

6. Gérard Dal Sasso 15

7. Richard Blackmore 15

8. Trevor McCullough 14

9. Robert McKenzie 14

10. Shaul Smadja 14

>> Volledige lijst

Eigen doelpunten
1e ronde
1. Harry Brüll 1

2. Walter Waalderbos 1

3. Frank Verlaat 1

4. Humphrey Mijnals 1

5. Alje Schut 1

6. Pim van Dord 1

7. André Karnebeek 1

8. Piet Wildschut 1

9. Ivan Nielsen 1

>> Volledige lijst
Eigen doelpunten
1e ronde
1. Zoltán Molnár 1

2. Jan Birkelund 1

3. Noel Cantwell 1

4. Nando 1

5. Paul Newe 1

6. Emin Nouri 1

7. Sergei Omelyanchuk 1

8. Hans-Peter Stocker 1

9. Lazar Tasic 1

10. József Varga 1

>> Volledige lijst


15/09/2005: Banik Ostrava - SC Heerenveen 2 - 0

Grootste zege(s) 1e ronde
03/10/1984 EC3 Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

17/09/1969 EC1 KR Reijkjavik Feyenoord 2 - 12

18/09/1974 EC2 PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0


Grootste nederla(a)g(en) 1e ronde
06/10/1965 EC3 Barcelona DOS 7 - 1

29/09/1965 EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

21/09/1955 EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

22/09/1965 EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0


Coaches 1e ronde   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Kees Rijvers 16 12 2 2 55 10

2. Rinus Michels 12 7 3 2 33 10

3. Spitz Kohn 12 4 4 4 21 19

4. Louis van Gaal 11 7 2 2 24 11

5. Ernst Happel 10 8 2 0 61 4

6. Thijs Libregts 10 4 2 4 16 9

7. Han Berger 10 4 2 4 12 11

8. Aad de Mos 10 1 5 4 22 13

9. Leo Beenhakker 9 6 0 3 25 10

10. Gertjan Verbeek 9 5 1 3 21 12

11. Jan Reker 9 5 0 4 17 11

12. Co Adriaanse 8 8 0 0 25 3

13. Vaclav Jezek 8 6 2 0 19 6

14. George Kessler 8 6 1 1 29 3

15. Herbert Neumann 8 4 2 2 8 7

16. Bert Jacobs 8 3 3 2 12 6

17. Kurt Linder 8 3 1 4 11 15

18. Hans Kraay 7 3 3 1 19 4

19. Wiel Coerver 6 5 1 0 23 4

20. Willem van Hanegem 6 4 1 1 18 4

21. Pim van de Meent 6 4 1 1 17 3

22. Johan Cruijff 6 4 1 1 13 2

23. Henk ten Cate 6 4 0 2 14 8

24. Foeke Booy 6 3 0 3 12 10

25. Hans Westerhof 6 3 0 3 5 5

26. Theo Vonk 6 1 2 3 4 8

27. Franz Fuchs 5 4 0 1 18 7

28. Denis Neville 5 3 0 2 11 10

29. Bert van Marwijk 4 4 0 0 7 2

30. Leslie Talbot 4 3 1 0 7 3

31. Rinus Israël 4 3 0 1 12 3

32. Guus Hiddink 4 3 0 1 8 2

33. Vujadin Boskov 4 3 0 1 8 2

34. Ab Fafié 4 3 0 1 7 5

35. Foppe de Haan 4 3 0 1 6 4

36. Dick Advocaat 4 2 2 0 12 3

37. Sef Vergoossen 4 2 0 2 6 5

38. Tomislav Ivic 4 2 0 2 5 4

39. Bobby Robson 4 1 2 1 3 3

40. Ron Jans 4 1 2 1 5 6

41. Huub Stevens 4 1 1 2 7 7

42. Pim Verbeek 4 1 1 2 3 5

43. Willy Kment 4 1 0 3 4 14

44. Erwin Koeman 4 0 3 1 3 4

45. Hennie Hollink 3 2 0 1 8 4

46. Martin Jol 2 2 0 0 14 1

47. Bram Appel 2 2 0 0 11 4

48. Jan Wouters 2 2 0 0 9 2

49. Rob Jacobs 2 2 0 0 8 2

50. Marco van Basten 2 2 0 0 6 1

51. Ruud Gullit 2 2 0 0 5 1

52. John van 't Schip 2 2 0 0 4 1

53. Arie de Vroet 2 2 0 0 6 4

54. Daan van Beek 2 2 0 0 5 3

55. Bob Janse 2 2 0 0 3 1

56. Morten Olsen 2 1 1 0 10 2

57. Trond Sollied 2 1 1 0 6 3

58. Artur Jorge 2 1 1 0 6 3

59. Frans Adelaar 2 1 1 0 6 3

60. Elek Schwartz 2 1 1 0 3 1

61. Stefan Kovács 2 1 1 0 2 0

62. Hans van Doorneveld 2 1 1 0 5 4

63. Louis van den Bogert 2 1 1 0 4 3

64. Hans Eijkenbroek 2 1 1 0 2 1

65. Mike Snoei 2 1 1 0 2 1

66. Arie Haan 2 1 1 0 2 1

67. Wim Jansen 2 1 1 0 1 0

68. Mario Been 2 1 1 0 1 0

69. Ronald Koeman 2 1 0 1 4 2

70. Cor Brom 2 1 0 1 3 2

71. Fred Rutten 2 1 0 1 3 3

72. Steve McClaren 2 1 0 1 2 2

73. Hans Meyer 2 1 0 1 2 2

74. Issy ten Donkelaar 2 1 0 1 4 5

75. Thim van der Laan 2 1 0 1 4 5

76. Nol de Ruiter 2 1 0 1 3 5

77. Ben Peeters 2 1 0 1 2 4

78. Laszlo Zalai 2 1 0 1 2 4

79. Huub de Leeuw 2 1 0 1 2 6

80. Vic Buckingham 2 0 1 1 3 4

81. Friedrich Donenfeld 2 0 1 1 2 3

82. Evert Teunissen 2 0 1 1 0 1

83. Willem Latten 2 0 1 1 3 5

84. Henk Wullems 2 0 1 1 0 2

85. Jaap van der Leck 2 0 1 1 2 7

86. Jovan Jovanovic 2 0 1 1 1 7

87. Joseph Gruber 2 0 0 2 4 6

88. Johan Neeskens 2 0 0 2 2 4

89. Viktor Havlicek 2 0 0 2 3 6

90. Antoni Brzezanczyk 2 0 0 2 1 4

91. Rob Baan 2 0 0 2 3 7

92. Robert Maaskant 2 0 0 2 1 5

93. Ton Lokhoff 2 0 0 2 0 6

94. Frantisek Fadrhonc 2 0 0 2 0 7

95. Jan van Dijk 1 1 0 0 3 0

96. Georges Leekens 1 1 0 0 3 1


Coaches 1e ronde   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Bobby Robson 8 5 3 0 15 4

2. Henryk Kasperczak 4 3 1 0 5 2

3. Roque Olsen 4 2 1 1 12 5

4. Miguel Muńoz 4 2 1 1 9 4

5. Winfried Schäfer 4 2 1 1 6 4

6. Ernst Happel 4 2 0 2 8 6

7. Dragoslav Stepanovic 4 1 2 1 8 10

8. Mircea Rednic 4 0 2 2 1 3

9. Jim McLaughlin 4 0 2 2 1 8

10. Roy Coyle 4 0 0 4 2 15

11. Josef Stroh 3 1 0 2 5 7

12. Jean Snella 3 1 0 2 5 7

13. Jock Stein 2 2 0 0 7 0

14. Vic Buckingham 2 2 0 0 8 2

15. Dragan Okuka 2 2 0 0 7 2

16. Keith Burkinshaw 2 2 0 0 6 1

17. Erich Ribbeck 2 2 0 0 7 3

18. Arsčne Wenger 2 2 0 0 6 2

19. Erich Hof 2 2 0 0 4 0

20. Milovan Ciric 2 2 0 0 6 3

21. Pedro Rocha 2 2 0 0 6 3

22. Jozef Bubenko 2 2 0 0 4 1

23. José Maria Pedroto 2 2 0 0 3 0

24. Enrique Fernández 2 2 0 0 6 4

25. Raymond Goethals 2 2 0 0 5 3

26. Josip Kuze 2 2 0 0 2 0

27. Matt Busby 2 1 1 0 7 2

28. Jörg Berger 2 1 1 0 5 2

29. Georges Leekens 2 1 1 0 4 1

30. Mike Walker 2 1 1 0 3 0

31. Nereo Rocco 2 1 1 0 5 3

32. Jim McLean 2 1 1 0 3 1

33. Artur Jorge 2 1 1 0 2 0

34. Heinz Höher 2 1 1 0 2 0

35. Udo Lattek 2 1 1 0 2 0

36. Heinz Krügel 2 1 1 0 2 0

37. Billy McNeill 2 1 1 0 4 3

38. Ralf Johannesen 2 1 1 0 4 3

39. Tony Book 2 1 1 0 4 3

40. Tommy Rowe 2 1 1 0 3 2

41. Jacek Gmoch 2 1 1 0 2 1

42. Jürgen Gelsdorf 2 1 1 0 2 1

43. Janos Csank 2 1 1 0 2 1

44. Răzvan Lucescu 2 1 1 0 2 1

45. Nikita Simonian 2 1 1 0 1 0

46. Franz Wagner 2 1 0 1 6 2

47. Stuart Baxter 2 1 0 1 8 6

48. Valeri Lobanovsky 2 1 0 1 5 3

49. Siegfried Melzig 2 1 0 1 5 3

50. Bobby Ancell 2 1 0 1 4 2

51. Joe Harvey 2 1 0 1 4 2

52. Jean Luciano 2 1 0 1 5 4

53. Dimitri Davidovic 2 1 0 1 5 4

54. Miodrag Jesic 2 1 0 1 4 3

55. Manuel José 2 1 0 1 4 3

56. Walter Zenga 2 1 0 1 3 2

57. Fernando Castro Santos 2 1 0 1 3 2

58. Arie Haan 2 1 0 1 3 2

59. Andre Gerard 2 1 0 1 2 1

60. Nevio Scala 2 1 0 1 2 1

61. Tommy Docherty 2 1 0 1 2 1

62. Gadzhi Gadzhiyev 2 1 0 1 6 6

63. Michael Laudrup 2 1 0 1 3 3

64. Branko Ivankovic 2 1 0 1 3 3

65. Ján Pivarník 2 1 0 1 2 2

66. Oldrich Subrt 2 1 0 1 2 2

67. Even Pellerud 2 1 0 1 2 2

68. Nanne Bergstrand 2 1 0 1 2 2

69. Guy Lacombe 2 1 0 1 2 2

70. José María Maguregui 2 1 0 1 2 2

71. Kjell Jonevret 2 1 0 1 3 4

72. Gavriil Kachalin 2 1 0 1 3 4

73. Mustafa Denizli 2 1 0 1 2 3

74. János Gorocs 2 1 0 1 2 3

75. John Barnwell 2 1 0 1 2 3

76. Koldo Aguirre 2 1 0 1 2 3

77. Jürgen Großheim 2 1 0 1 2 3

78. Geninho 2 1 0 1 1 2

79. Jozsef Garami 2 1 0 1 1 2

80. Sven-Göran Eriksson 2 1 0 1 3 5

81. Joe Hooley 2 1 0 1 2 4

82. Avram Grant 2 1 0 1 2 4

83. Bengt Persson 2 1 0 1 2 4

84. Luis Aragonés 2 1 0 1 2 4

85. Zlatko Cajkovski 2 1 0 1 2 4

86. Pavel Hapal 2 1 0 1 2 5

87. Milos Soskic 2 1 0 1 2 5

88. Necdet Nis 2 1 0 1 3 7

89. Ivan Katalinic 2 1 0 1 1 6

90. Torben Storm 2 1 0 1 2 8

91. Stefan Grozdanov 2 0 2 0 2 2

92. Cesare Prandelli 2 0 2 0 2 2

93. Nicolae Dumitrescu 2 0 2 0 1 1

94. Tony Waddington 2 0 2 0 1 1

95. Robert Goethals 2 0 1 1 4 5

96. Mustafa Simsek Özkes 2 0 1 1 3 4

97. Helmut Benthaus 2 0 1 1 3 4

98. Gordon Milne 2 0 1 1 2 3

99. Benjaminas Zelkevicius 2 0 1 1 2 3

100. Louis van Beneden 2 0 1 1 2 3

101. Eoin Hand 2 0 1 1 1 2

102. Arve Mokkelbost 2 0 1 1 1 2

103. António Sousa 2 0 1 1 1 2

104. Alexandr Tarkhanov 2 0 1 1 1 2

105. Sulejman Starova 2 0 1 1 0 1

106. José Mota 2 0 1 1 0 1

107. Novoa 2 0 1 1 0 1

108. Myslym Alla 2 0 1 1 2 4

109. Yoncho Arsov 2 0 1 1 1 3

110. Hubert Kostka 2 0 1 1 1 3

111. Walter Fritzsch 2 0 1 1 0 2

112. Florin Halagian 2 0 1 1 0 2

113. Adolf Blutsch 2 0 1 1 0 2

114. Dauto Faquirá 2 0 1 1 3 6

115. Shota Cheishvili 2 0 1 1 1 4

116. Niels-Christian Holmstrřm 2 0 1 1 0 3

117. Jock Wallace 2 0 1 1 0 3

118. Max Merkel 2 0 1 1 1 5

119. Tony Curley 2 0 1 1 1 5

120. Marcel Welter 2 0 1 1 2 7

121. Harri Kampman 2 0 1 1 2 8

122. Ted Phillips 2 0 1 1 1 7

123. Bojan Prasnikar 2 0 1 1 2 10

124. Albert Adams 2 0 1 1 0 14

125. Walter Presch 2 0 0 2 4 6

126. Franz Linken 2 0 0 2 3 5

127. Anders Hust 2 0 0 2 1 3

128. Lolly Borg 2 0 0 2 1 3

129. Hannes Haubitz 2 0 0 2 1 3

130. Gordon Lee 2 0 0 2 0 2

131. Karl Rappan 2 0 0 2 3 6

132. Bengt Gustavsson 2 0 0 2 2 5

133. Oscar Hold 2 0 0 2 1 4

134. Karsten Johannessen 2 0 0 2 1 4

135. Ljubisa Spajic 2 0 0 2 1 4

136. Wojciech Wasikiewicz 2 0 0 2 1 4

137. Sándor Egervári 2 0 0 2 1 4

138. Verner Licka 2 0 0 2 1 4

139. August Starek 2 0 0 2 1 4

140. Sajmir Dauti 2 0 0 2 0 3

141. Rikki McFarlane 2 0 0 2 0 3

142. Pertti Makipaa 2 0 0 2 3 7

143. David White 2 0 0 2 3 7

144. Dezsö Novak 2 0 0 2 2 6

145. Arne Sandstř 2 0 0 2 1 5

146. Anatoliy Byshovets 2 0 0 2 1 5

147. Ernst Netuka 2 0 0 2 0 4

148. Branko Stankovic 2 0 0 2 0 4

149. Rolf Zetterlund 2 0 0 2 0 4

150. Fritz Kominek 2 0 0 2 1 6

151. Bjarni Johannsson 2 0 0 2 1 6

152. Nenad Milovanovic 2 0 0 2 1 6

153. Otto Baric 2 0 0 2 1 6

154. Friedel Rausch 2 0 0 2 0 5

155. Andreas Mouskallis 2 0 0 2 0 5

156. Tony Mannion 2 0 0 2 2 8

157. Turlough O'Connor 2 0 0 2 0 6

158. Michel Clement 2 0 0 2 0 6

159. Murtaz Khurtsilava 2 0 0 2 0 6

160. Milan Lesicky 2 0 0 2 0 6

161. Milos Tagos 2 0 0 2 2 9

162. Stig Inge Bjřrnebye 2 0 0 2 2 9

163. Toma Kaloperovic 2 0 0 2 0 7

164. Wolfgang Menzel 2 0 0 2 2 10

165. Holger Hansson 2 0 0 2 2 11

166. Alan Campbell 2 0 0 2 2 11

167. Henk Houwaart 2 0 0 2 0 9

168. Ivan Murray 2 0 0 2 1 11

169. Joe Hansen 2 0 0 2 0 10

170. Johnnie Calleja 2 0 0 2 0 12

171. Billy Humphries 2 0 0 2 1 14

172. Benny Tabak 2 0 0 2 1 14

173. Bobby McGregor 2 0 0 2 1 14

174. Viktors Nesterenko 2 0 0 2 0 13

175. Oli Jönsson 2 0 0 2 2 16

176. Aulis Rytkönen 2 0 0 2 2 16

177. Willy Macho 2 0 0 2 1 16

178. Rikharour Jonsson 2 0 0 2 0 15

179. Rod Bradley 2 0 0 2 0 17

180. Oswald Minci 2 0 0 2 0 21

181. Jean Petit 1 1 0 0 3 1

182. Didier Deschamps 1 1 0 0 2 0

183. Christian Keglevits 1 0 1 0 3 3

184. Toni Conceiçăo 1 0 1 0 0 0

185. Walter Schmidt 1 0 1 0 0 0

186. Arne Sörensen 1 0 0 1 3 4

187. Angelos Anastasiadis 1 0 0 1 2 3

188. Rolf Fringer 1 0 0 1 1 2

189. Hélio Sousa 1 0 0 1 0 3

190. Werner Gregoritsch 1 0 0 1 0 3

191. Guy Luzon 1 0 0 1 0 5

192. Arne Sřrensen 1 0 0 1 1 7