Tweet
Coach
Co Adriaanse
names NL-clubs in de Europa Cup
44 wedstrijden
Gewonnen: 22 (50%)
Gelijk: 10 (22.73%)
Verloren: 12(27.27%)
Voor: 76  
Tegen: 53 
Geboren: 21-07-1947
Geboorteplaats: Amsterdam

    Per club
  Club   Seiz.     Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. AZ 1 14 10 2 2 25 15

2. FC Twente 1 10 5 3 2 19 12

3. Ajax 2 10 5 2 3 18 7

4. Willem II 2 10 2 3 5 14 19


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Europa Cup 3 32 20 6 6 62 30

Kwal. Champions League 6 2 2 2 7 8

Champions League 6 0 2 4 7 15


Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.
Aantal duels
onder Co Adriaanse
1. Denny Landzaat 25

2. Tim de Cler 18

3. Adil Ramzi 16

4. Stein Huysegems 14

5. Kew Jaliens 14

6. Henk Timmer 14

7. TomᚠGalásek 13

8. Barry van Galen 13

9. Barry Opdam 13

10. Jan Kromkamp 12

11. Robin Nelisse 12

12. Kenneth Pérez 12

13. Tarik Sektioui 11

14. Jatto Ceesay 10

15. Cristian Chivu 10

16. Fred Grim 10

17. Delano Hill 10

18. Ola John 10

19. Luuk de Jong 10

20. Olaf Lindenbergh 10

21. Joris Mathijsen 10

22. Emir Bajrami 9

23. André Bergdřlmo 9

24. Wout Brama 9

25. Michael Buskermolen 9

26. Douglas 9

27. Martijn Meerdink 9

28. Nikolay Mihaylov 9

29. Geoffrey Prommayon 9

30. Mark Schenning 9

31. Rafael van der Vaart 9

32. Marcel Valk 9

33. Peter Wisgerhof 9

34. Marc Janko 8

35. Willem Janssen 8

36. Nikos Machlas 8

37. Andy van der Meijde 8

38. Dwight Tiendalli 8

39. Arno Arts 7

40. Mariano Bombarda 7

41. Jim van Fessem 7

42. Wamberto 7

43. Abubakari Yakubu 7

44. Yassine Abdellaoui 6

45. Tim Cornelisse 6

46. Zlatan Ibrahimovic 6

47. Ousmane Sanou 6

48. Dmitri Shoukov 6

49. Raymond Victoria 6

50. Shota Arveladze 5

51. Steven Berghuis 5

52. Leroy Fer 5

53. Pius Ikedia 5

54. Ali El Khattabi 5

55. Mido 5

56. Roberto Rosales 5

57. Hatem Trabelsi 5

58. Nacer Chadli 4

59. Sami Hyypiä 4

60. Kris Mampaey 4

61. Maxwell 4

62. Petri Pasanen 4

63. Aron Winter 4

64. Bart Buysse 3

65. Marco Gentile 3

66. Cedric van der Gun 3

67. Marco Heering 3

68. John Heitinga 3

69. Richard Knopper 3

70. John O'Brien 3

71. Bryan Ruiz 3

72. Ferdi Vierklau 3

73. Kevin Bobson 2

74. Ninos Gouriye 2

75. Huub Loeffen 2

76. Dennis Schulp 2

77. Ron Vlaar 2

78. Richard Witschge 2

79. Rasmus Bengtsson 1

80. Christy Bonevacia 1

81. Daniel Cruz 1

82. José Fortes Rodriguez 1

83. Jesper Grřnkjćr 1

84. Reinder Hendriks 1

85. Erwin Hermes 1

86. Brutil Hosé 1

87. Thilo Leugers 1

88. Nick Marsman 1

89. Jos van Nieuwstadt 1

90. Andrej Rendla 1

91. Nils Röseler 1

92. Theodor Vogelsang 1

Topscorers
onder Co Adriaanse
1. Marc Janko 5

2. Denny Landzaat 5

3. Barry van Galen 4

4. Cedric van der Gun 4

5. Stein Huysegems 4

6. Luuk de Jong 4

7. Shota Arveladze 3

8. Joris Mathijsen 3

9. Martijn Meerdink 3

10. Kenneth Pérez 3

11. Rafael van der Vaart 3

12. Arno Arts 2

13. Mariano Bombarda 2

14. Zlatan Ibrahimovic 2

15. Richard Knopper 2

16. Robin Nelisse 2

17. Adil Ramzi 2

18. Bryan Ruiz 2

19. Ousmane Sanou 2

20. Mark Schenning 2

21. Wamberto 2

22. Yassine Abdellaoui 1

23. Emir Bajrami 1

24. Wout Brama 1

25. Michael Buskermolen 1

26. Jatto Ceesay 1

27. Nacer Chadli 1

28. Leroy Fer 1

29. Jesper Grřnkjćr 1

30. Kew Jaliens 1

31. Willem Janssen 1

32. Nikos Machlas 1

33. Dmitri Shoukov 1

34. Marcel Valk 1

Keepers (tegendoelpunten)
onder Co Adriaanse
1. Henk Timmer 15

2. Kris Mampaey 13

3. Nikolay Mihaylov 10

4. Fred Grim 7

5. Jim van Fessem 6

6. Nick Marsman 2

Debutanten
onder Co Adriaanse
1998/1999
1. Jim van Fessem (EC3)

2. Sami Hyypiä (EC3)

3. Delano Hill (EC3)

4. Marcel Valk (EC3)

5. TomᚠGalásek (EC3)

6. Adil Ramzi (EC3)

7. Mariano Bombarda (EC3)

8. Mark Schenning (EC3)

9. Yassine Abdellaoui (EC3)

10. Marco Heering (EC3)

11. Dennis Schulp (EC3)

12. Jatto Ceesay (EC3)

13. Reinder Hendriks (EC3)

1999/2000
14. Kris Mampaey (CL)

15. Kew Jaliens (CL)

16. Raymond Victoria (CL)

17. Ousmane Sanou (CL)

18. Marco Gentile (CL)

19. Jos van Nieuwstadt (CL)

20. Erwin Hermes (CL)

2000/2001
21. André Bergdřlmo (EC3)

22. Rafael van der Vaart (EC3)

23. Cedric van der Gun (EC3)

24. Petri Pasanen (EC3)

25. Abubakari Yakubu (EC3)

26. Pius Ikedia (EC3)

2001/2002
27. Hatem Trabelsi (kw.CL)

28. Daniel Cruz (kw.CL)

29. Mido (kw.CL)

30. Zlatan Ibrahimovic (kw.CL)

31. Maxwell (kw.CL)

32. John Heitinga (EC3)

2004/2005
33. Jan Kromkamp (EC3)

34. Barry Opdam (EC3)

35. Olaf Lindenbergh (EC3)

36. Martijn Meerdink (EC3)

37. Stein Huysegems (EC3)

38. Kenneth Pérez (EC3)

39. Tarik Sektioui (EC3)

40. Joris Mathijsen (EC3)

41. Michael Buskermolen (EC3)

42. José Fortes Rodriguez (EC3)

43. Ron Vlaar (EC3)

44. Christy Bonevacia (EC3)

2011/2012
45. Steven Berghuis (kw.CL)

46. Theodor Vogelsang (kw.CL)

47. Andrej Rendla (kw.CL)

48. Willem Janssen (kw.CL)

49. Ninos Gouriye (EC3)

50. Nick Marsman (EC3)

51. Nils Röseler (EC3)




16/03/2005: AZ - Shakhtar Donetsk 2 - 1

03/11/2011: FC Twente - Odense BK 3 - 2

winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1998/1999
1. 15-sep EC3 1R Willem II Dinamo Tblisi 3 - 0

2. 29-sep EC3 1R(r) Dinamo Tblisi Willem II 0 - 3

3. 20-okt EC3 2R Willem II Real Betis Sevilla 1 - 1

4. 03-nov EC3 2R(r) Real Betis Sevilla Willem II 3 - 0

1999/2000
5. 15-sep CL G1-W1 Willem II Spartak Moskou 1 - 3

6. 21-sep CL G1-W2 Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

7. 28-sep CL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

8. 20-okt CL G1-W4 Willem II Sparta Praag 3 - 4

9. 26-okt CL G1-W5 Spartak Moskou Willem II 1 - 1

10. 03-nov CL G1-W6 Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

2000/2001
11. 12-sep EC3 1R AA Gent Ajax 0 - 6

12. 28-sep EC3 1R(r) Ajax AA Gent 3 - 0

13. 26-okt EC3 2R Lausanne Sports Ajax 1 - 0

14. 09-nov EC3 2R(r) Ajax Lausanne Sports 2 - 2

2001/2002
15. 08-aug kw.CL 3R Ajax Celtic 1 - 3

16. 22-aug kw.CL 3R(r) Celtic Ajax 0 - 1

17. 20-sep EC3 1R Ajax Apollon Limassol 2 - 0

18. 27-sep EC3 1R(r) Apollon Limassol Ajax 0 - 3

19. 18-okt EC3 2R FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

20. 01-nov EC3 2R(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

2004/2005
21. 16-sep EC3 1R PAOK Saloniki AZ 2 - 3

22. 30-sep EC3 1R(r) AZ PAOK Saloniki 2 - 1

23. 04-nov EC3 G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

24. 25-nov EC3 G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

25. 02-dec EC3 G-W3 AZ Glasgow Rangers 1 - 0

26. 15-dec EC3 G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

27. 17-feb EC3 3R Alemannia Aachen AZ 0 - 0

28. 24-feb EC3 3R(r) AZ Alemannia Aachen 2 - 1

29. 10-mrt EC3 4R Shakhtar Donetsk AZ 1 - 3

30. 16-mrt EC3 4R(r) AZ Shakhtar Donetsk 2 - 1

31. 07-apr EC3 1/4 F Villarreal AZ 1 - 2

32. 14-apr EC3 1/4 F(r) AZ Villarreal 1 - 1

33. 28-apr EC3 1/2 F Sporting Lissabon AZ 2 - 1

34. 05-mei EC3 1/2 F(r) AZ Sporting Lissabon 3 - 2

2011/2012
35. 26-jul kw.CL 3R FC Twente FC Vaslui 2 - 0

36. 03-aug kw.CL 3R(r) FC Vaslui FC Twente 0 - 0

37. 16-aug kw.CL 4R FC Twente Benfica 2 - 2

38. 24-aug kw.CL 4R(r) Benfica FC Twente 3 - 1

39. 15-sep EC3 G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

40. 29-sep EC3 G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

41. 20-okt EC3 G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

42. 03-nov EC3 G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

43. 01-dec EC3 G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

44. 14-dec EC3 G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

nr. datum soort thuis uit uitslag
1998/1999
1. 15-sep EC3 Willem II Dinamo Tblisi 3 - 0

2. 29-sep EC3 Dinamo Tblisi Willem II 0 - 3

3. 20-okt EC3 Willem II Real Betis Sevilla 1 - 1

4. 03-nov EC3 Real Betis Sevilla Willem II 3 - 0

1999/2000
5. 15-sep CL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

6. 21-sep CL Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

7. 28-sep CL Sparta Praag Willem II 4 - 0

8. 20-okt CL Willem II Sparta Praag 3 - 4

9. 26-okt CL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

10. 03-nov CL Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

2000/2001
11. 12-sep EC3 AA Gent Ajax 0 - 6

12. 28-sep EC3 Ajax AA Gent 3 - 0

13. 26-okt EC3 Lausanne Sports Ajax 1 - 0

14. 09-nov EC3 Ajax Lausanne Sports 2 - 2

2001/2002
15. 08-aug kw.CL Ajax Celtic 1 - 3

16. 22-aug kw.CL Celtic Ajax 0 - 1

17. 20-sep EC3 Ajax Apollon Limassol 2 - 0

18. 27-sep EC3 Apollon Limassol Ajax 0 - 3

19. 18-okt EC3 FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

20. 01-nov EC3 Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

2004/2005
21. 16-sep EC3 PAOK Saloniki AZ 2 - 3

22. 30-sep EC3 AZ PAOK Saloniki 2 - 1

23. 04-nov EC3 AZ AJ Auxerre 2 - 0

24. 25-nov EC3 Amica Wronki AZ 1 - 3

25. 02-dec EC3 AZ Glasgow Rangers 1 - 0

26. 15-dec EC3 Grazer AK AZ 2 - 0

27. 17-feb EC3 Alemannia Aachen AZ 0 - 0

28. 24-feb EC3 AZ Alemannia Aachen 2 - 1

29. 10-mrt EC3 Shakhtar Donetsk AZ 1 - 3

30. 16-mrt EC3 AZ Shakhtar Donetsk 2 - 1

31. 07-apr EC3 Villarreal AZ 1 - 2

32. 14-apr EC3 AZ Villarreal 1 - 1

33. 28-apr EC3 Sporting Lissabon AZ 2 - 1

34. 05-mei EC3 AZ Sporting Lissabon 3 - 2

2011/2012
35. 26-jul kw.CL FC Twente FC Vaslui 2 - 0

36. 03-aug kw.CL FC Vaslui FC Twente 0 - 0

37. 16-aug kw.CL FC Twente Benfica 2 - 2

38. 24-aug kw.CL Benfica FC Twente 3 - 1

39. 15-sep EC3 Fulham FC Twente 1 - 1

40. 29-sep EC3 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

41. 20-okt EC3 Odense BK FC Twente 1 - 4

42. 03-nov EC3 FC Twente Odense BK 3 - 2

43. 01-dec EC3 FC Twente Fulham 1 - 0

44. 14-dec EC3 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1


Grootste zege(s) Co Adriaanse
12/09/2000 EC3 AA Gent Ajax 0 - 6

26/07/2011 kw.CL FC Twente FC Vaslui 2 - 0


Grootste nederla(a)g(en) Co Adriaanse
28/09/1999 CL Sparta Praag Willem II 4 - 0

03/11/1998 EC3 Real Betis Sevilla Willem II 3 - 0

08/08/2001 kw.CL Ajax Celtic 1 - 3

24/08/2011 kw.CL Benfica FC Twente 3 - 1



26/10/2000: Lausanne Sports - Ajax 1 - 0

TOTALEN: Co Adriaanse
Coach EC NL-club (44)

    Co Adriaanse tegen
  Club   Seiz.     Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. AA Gent 1 2 2 0 0 9 0

2. Odense BK 1 2 2 0 0 7 3

3. Dinamo Tblisi 1 2 2 0 0 6 0

4. Apollon Limassol 1 2 2 0 0 5 0

5. PAOK Saloniki 1 2 2 0 0 5 3

6. Shakhtar Donetsk 1 2 2 0 0 5 2

7. FC Vaslui 1 2 1 1 0 2 0

8. Villarreal 1 2 1 1 0 3 2

9. Alemannia Aachen 1 2 1 1 0 2 1

10. Fulham 1 2 1 1 0 2 1

11. Wisla Krakau 1 2 1 0 1 5 3

12. Sporting Lissabon 1 2 1 0 1 4 4

13. Celtic 1 2 1 0 1 2 3

14. Benfica 1 2 0 1 1 3 5

15. Girondins de Bordeaux 1 2 0 1 1 2 3

16. Lausanne Sports 1 2 0 1 1 2 3

17. Spartak Moskou 1 2 0 1 1 2 4

18. FC Kopenhagen 1 2 0 1 1 0 1

19. Real Betis Sevilla 1 2 0 1 1 1 4

20. Sparta Praag 1 2 0 0 2 3 8

21. Amica Wronki 1 1 1 0 0 3 1

22. AJ Auxerre 1 1 1 0 0 2 0

23. Glasgow Rangers 1 1 1 0 0 1 0

24. Grazer AK 1 1 0 0 1 0 2